Zatraceně sexy Jitka Boho předvedla hluboký dekolt i nečekané ponožky

Vítězka České Miss 2010 a v současnosti i zpěvačka Jitka Boho si před nedávnem nechala udělat pod ňadry tetování. Aby nepřišlo nazmar, zveřejnila tmavovlasá kráska na svém Instagramu sexy fotku s ultrahlubokým dekoltem. Fanoušci fotku řádně ocenili, jen jednu nedokonalost však zaznamenali. Jitka žhavý outfit doladila nepříliš žhavými ponožkami, které předvedla až na fotografii druhé. A co na ně říkáte vy?
Jitka Boho
Jitka Boho
instagram/@jitkaboho

reklama

Jitka Boho miluje tetování, a proto si jako nejnovější nechala udělat jedno pompézní mezi a pod prsy. Celý koncept ale působí velmi žensky a něžně, tudíž fanoušci tento nápad řádně ocenili. I když není tetování ani měsíc staré, netají se kráska tím, že plánuje už brzy další. A kde? To se nechme překvapit.

‚‚Není vše takové, jak se na první pohled může zdát (viz druhé foto). Maminka mi vždy říkala, že nejdůležitější je teplo od nohou. A tady na Instagramu se to tak hezky ořízlo, že mi to přišlo fakt vtipný. Krásný start do nového týdne a hlavně buďte sami sebou,“ napsala Jitka ke svému příspěvku na Instagramu. ‚‚Palec nahoru za normální ženy, pohodlí vede, hlavně teplé ponožky a košilku. Jste moc sexy,“ nechala se slyšet jedna z fanynek modelky.  A podobně pochvalných komentářů se objevovalo nespočet.

 

Příspěvek sdílený JITKA BOHO (@jitkaboho),

Jitka má dvouletou dcerku Rozárku a v současnosti přemýšlí se svým mužem Lukásem Boho o druhém potomkovi. Nechce, aby její holčička zůstala jako jedináček a modelingu už se v dnes stejně věnuje minimálně. „Začínám období, kdy pozvolna kojení začínám omezovat na dvě denně, jenom ráno a večer, a uvidíme, jak se s tím dcera vyrovná. Jak říkám, je to docela náročné stíhat rodinu i práci, ovšem nestěžuji si, zvládám to a je to paráda,“ nechala se dívka slyšet v jednom z rozhovorů.

 „Začínám období, kdy pozvolna kojení začínám omezovat na dvě denně, jenom ráno a večer, a uvidíme, jak se s tím dcera vyrovná. Jak říkám, je to docela náročné stíhat rodinu i práci, ovšem nestěžuji si, zvládám to a je to paráda.“

 

Příspěvek sdílený JITKA BOHO (@jitkaboho),

reklama

reklama