Závěrečný díl pořadu Nové hnízdo bude celý krásně jihočeský

Moderní novostavba, nebo typické venkovské stavení? Užijte si poslední vydání druhé série. V neděli 16. prosince od 13.10 na Prima family!
Nové hnízdo II (8) - Obrázek 2
Nové hnízdo II (8) - Obrázek 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Víte, kde jsou Slepičí hory? V jejich podhůří máme pro vás pěkné vesnické jihočeské stavení! Anebo byste radši pěkný nový zděný dům s okrasnou zahradou? Pořad z Jihočeského kraje vám však nabídne mnohem více. Jihočeský kraj tradičně boduje dobrou kulturní nabídkou a lákadly pro turisty. A mnoho lidí by tu chtělo také bydlet.
První nemovitost v Lomnici nad Lužnicí (při hranici Chráněné krajinné oblasti Třeboňsko) leží kousek od Třeboně. Dnes zde prodáváme zděný rodinný dům 5+kk s okrasnou zahradou a garážovým stáním pro dva automobily. Dům se skládá ze dvou podlaží. V domě jsou použity nadstandardní materiály s nadčasovým designem. V přízemí je podlahové vytápění a připravená krbová vložka. Vstup na zahradu je umožněn z ložnice i obývacího pokoje. U domu dále najdeme sklad zahradní techniky. Vjezd do zahrady zajišťují automatická vrata. Bydlení v této lokalitě nabízí: výbornou dopravní dostupnost, veškerou občanskou vybavenost v místě, krásnou přírodu a pestré možnosti pro trávení volného času.

 

Druhé místo našeho zájmu jsou Slavče – Dobrkovská Lhota. Kde to ale je? – nedaleko od Trhových Svinů, na severním úpatí právě Slepičích hor. České Budějovice jsou odtud vzdáleny co by kamenem dohodil a zbylých pětadvacet kilometrů dojel. Oblast láká jak k pěší turistice, tak k cyklistickým vyjížďkám, možnost krásného koupání nabízí nedaleká přehradní nádrž. Dispozice stavení je 2+1 s možností rozšíření do podkrovní části. Součástí prodeje je navazující hospodářské stavení a zahrada s ovocným sadem o výměře skoro 3000 m2. Vytápění je na tuhá paliva. Stavení je udržované a v dobrém technickém stavu.
Opět tu jsou pootevřená dvířka do domácnosti známé osobnosti. Herečka Kateřina Macháčková prozradí, jak skloubila bydlení v metropoli s touhou po chalupě. Byla to dobrá investice?

 

Tipy dílu:

Služby zahrnuté v provizi realitního makléře by měly být specifikovány již ve zprostředkovatelské smlouvě nebo v objednávce realitních služeb v případě pronájmu. Minimum služeb profesionálního makléře by pak mělo zahrnovat: zajištění potřebné dokumentace z úřadů, včetně návrhu na vklad do katastru nemovitostí, právní a finanční servis, marketing nemovitosti a zajištění její kvalitní prezentace, servis při prohlídkách a jednáních se zájemci až po zajištění bezpečnosti převodu peněž přes advokátní úschovu a předání nemovitosti. Před podpisem zprostředkovatelské smlouvy je tedy nutné, abyste se s makléřem přesně domluvili nejen na výši provize.

 

Více o pořadu se dozvíte ZDE

 

Sledujte další díl nové série o prodeji nemovitostí již v neděli 16. prosince od 13.10 na Prima family!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
7