Zdeněk Pohlreich naservíruje lásku nezadaným! Do zábavné seznamky se můžete přihlásit i vy

Pusťte se do seznamování s novou reality show televize Prima a pod taktovkou Zdeňka Pohlreicha. O co jde a jakou roli sehraje v chystané novince populární Šéf?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přihlaste se 2021 (1)

reklama

Původně britská seznamovací show se v originále jmenuje First Dates. Pořad, který měl premiéru v roce 2013, se postupně proslavil po celém světě a teď míří i k nám.

Podstata show je prostá, nezadaní lidé se potkají na prvním rande u dobrého jídla v příjemné restauraci. Restaurace "First Dates" otevírá své dveře svobodným lidem, kteří hledají lásku a už nechtějí být sami. Na konci rande jsou páry vyzpovídány a mají se rozhodnout, jestli se chtějí opět vidět.

Zdeněk Pohlreich jako moderátor

V Česku se moderování chystané novinky ujal oblíbený šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, hvězda legendárního Ano, šéfe!, který pořad bez pochyb okoření svým nezaměnitelným humorem.  

Přihlásit se do této zábavné seznamky můžete právě teď. „Hlásit se může úplně každý od 18 let. Není to omezeno věkem, což znamená, že kdyby jste měli babičku, nebo starší sousedku, nebo někoho o kom víte, že je sám a chtěli byste, aby poznal životní lásku, tak ho můžete přihlásit,“ říká dramaturgyně vývoje nových pořadů FTV Prima Jana Vondroušová.

„Pokusíme se najít ideálního partnera a samozřejmě na to nebudeme sami. Požádáme o pomoc i odborníky,“ doplňuje k novému formátu Jana Vondroušová.

Stačí vyplnit přihlašovací formulář:

Seznamte se v novém pořadu televize Prima.

Nebuďte sami, seznamte se! Casting do nového pořadu

reklama

reklama