Extra ukázka: Zdeněk Pohlreich si zahraje v seriálu Slunečná!

Na statek do Slunečné se podívá vyhlášený šéfkuchař Zdeněk Pohlreich. Jeho role? Jednoduchá, bude hrát sám sebe! Chce se porozhlédnout po místních nemovitostech a pořídit si mlýn. Pomoci by mu v tom měli Dana Batulková a Tereza Brodská. Seriál Slunečná se Zdeňkem Pohlreichem sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.
Zdeněk Pohreich ochutná Vackovic pálenky
Zdeněk Pohreich ochutná Vackovic pálenky
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Pěkně po očku se Zdeněk Pohlreich rozhlíží a shání místo, kam by si jezdil odpočinout. „Hraju tu sám sebe, co jiného bych taky mohl zvládnout? Sháním nějakou nemovitost, kam bych se mohl uchýlit na stáří,“ usmívá se šéfkuchař, který velmi rád účinkuje v projektech televize Prima. „Proč bych tuhle nabídku nepřijal? Je to fajn,“ tvrdí.

Podívejte se na Zdeňka Pohlreicha v seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (17): Zdeněk Pohlreich ve Slunečné

Textu nemá herec Pohlreich moc a prý mu taky moc nejdou do hlavy. „Učí se mi blbě. Jsem naučený se nic neučit. Ale mám tu třeba věty typu: Tady na vesnici? Tak to jsou opravdu těžké texty. Většinou je to tak, že je toho hodně málo a za to jsem rád,“ přiznává šéf, který je ze svých pořadů zvyklý improvizovat. Svoje herecké etudy předvede po boku Lídy Vackové a Jany Kratinové. „Víte, to já kdybych věděl. Myslím, ale že tu se mnou bude Tereza Brodská a Dana Batulková?“ lehce znejistí u odpovědi, ale zbytečně. Co ví ale jistě je, do čeho jde.

Zdeněk Pohlreich má rád Primu

„Já se koukám, to víte, že ano. Jsem věrný divák televize Prima, koukám na všechno – Modrý kód, Prostřeno, to všechno u nás jede. Miluju Prostřeno, máme to se ženou jako pěkný odpolední relax,“ netají se Pohlreich, který nedávno odstartoval další svoji show Superšéf: 24 hodin do pekla a zpět.

„Jaké na to mám ohlasy? Já je moc nečtu. Nakouknu do těch diskuzí a pak to zase zavřu. Známým se to líbí a důležitý je pro mě to, abych s tím byl spokojený já, a to jsem,“ přiznává Zdeněk Pohlreich, který je na kameru zvyklý ze svých show.

„Tady mezi herci je to dobrý, umí hrát a je to skvělý. Být s nimi na place je daleko jednodušší, než vytvářet něco sám. Mám mini roli, oni odehranou to důležitý a já tam přidám pár vět a je to hotovka,“ prozrazuje šéf, který v Praze spoluvlastní tři restaurace a pomalu kouká po další. Stejně tak po novém projektu do televize. Tomu, aby se čas od času ve Slunečné objevil, se rozhodně nebrání. Na place je totiž rád a kupodivu nikdo z herců od něj kuchařské fígle nevyzvídá.

V seriálu Slunečná se objeví Zdeněk Pohlreich
Autor: FTV Prima/ Slunečná V seriálu Slunečná se objeví Zdeněk Pohlreich

„Ne, nikdo se mě na žádné recepty neptá,“ směje se Pohlreich, který se jako herec ve Slunečné objeví už ve čtvrtek ve 20.15!

V tomto díle Slunečné dojde také na první líbačku Janka a Týny!

První polibek Týny a Janka v seriálu Slunečná

Exkluzivně ze seriálu Slunečná: První líbačka Janka a Týny. Vlastně hned dvě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!