Ženy na cestách II (1) - Rakousko (Zell am See)

Prima family připravila do vysílání další řadu cestovatelského magazínu Ženy na cestách. V prvním díle se podíváte do rakouských Alp, kam se vydaly čtyři ženy, v čele s herečkou Anife Ismet Vyskočilovou Hassan, které vás budou pořadem provázet.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ženy na cestách III (1)

reklama

Dámy si sem jely nejen zalyžovat, ale hlavně užít předvánoční atmosféru. Která z nich si bude připadat jako Popelka? A kde potkají nikoliv zlaté, ale bílé prasátko? Dívejte se v neděli 6. ledna v 18 hodin na Prima family.

 

Cestování po těch nejznámějších a nejlákavějších destinacích zahájí Anife, Zlata, Zdena a Míša v Kaprunu, kde je hlavní partner pořadu CK Exim tours na týden ubytoval v luxusním Grand Hotelu Zell am See. Ačkoliv Anife vyrazila do Alp oblečená spíš jako na nedělní procházku, právě z ní se nakonec vyklube nejzdatnější sportovkyně. Na svém vlastním prkně bude brázdit svahy jako zkušený snowboarďák.

 

Podívejte se na fotogalerie z první série tohoto pořadu ZDE

 

Ostatní členky výpravy si musely vybavení půjčit. Zatímco kartářka Zdena se slušně rozjezdí na lyžích, začátečnice maskérka Míša a „žena z lidu“ Zlatuše brzy lyže odloží a najdou si jinou zábavu. Vydají se na výlet na ledovec Kitzsteinhorn, aby si užily vyhlídku.

 
Každá ze čtveřice odvážných žen si v zimním středisku najde to, co ji nejvíc zajímá. Jedna dvojice se vypraví do nedalekého útulku pro zvířata, druhá se nechá hýčkat ve vodním světě.

 

Nebyly by to ženy, aby neokoukly vánoční trhy. Tam ochutnají nejen pečené kaštany, ale taky vyhlášený místní svařák. Společně pak čtveřice vyrazí například na celodenní výlet do Salzburgu. Ženy navštíví pivovar a nechají si vysvětlit tajemství výroby piva. A v jedné z místních hospůdek pak zdejší pivo také ochutnají. A k tomu pravý vídeňský řízek. Proč o něm ale Anife mluví jako o rybě? Všechny ženy se shodnou na tom, že si na tomto výletě připadají jako v pohádce. Kdo a v jaké situaci si ale připadá jako pohádková Popelka? Dívejte se tuto neděli.  

Přehrajte si epizody první série na PrimaPLAY

 

Dalšími díly pořadu budou provázet na střídačku vždy dvě a dvě ze zmíněné čtveřice. A kam se ještě vydají? Po zasněžených Alpách se můžete těšit na cestování po Jamajce, Mexiku, Venezuele, Tunisku, Maroku a dalších lákavých místech.

reklama

reklama