Živého Kena vyhodili z reality show! Mohly za to rasistické řeči

Rodrigo Alves (35) je známý spíše pod přízviskem živý Ken. Tento Brazilec má za sebou přes 150 plastických operací a ještě více skandálů. Teď si ale zadělal na pořádnou ostudu. Surově ho vyhodili z reality show Big Brother kvůli rasistickým poznámkám. Rodrigo by si měl zkrátka uvědomit, že všichni nebudou skákat, jak on píská.
Rodrigo Alves
Rodrigo Alves
instagram/@rodrigoalvesuk

reklama

Česká veřejnost zná oživlého Kena především z jeho nedávné návštěvy v Praze. Nepřijel ale jen tak, měl podstoupit zákrok neinvazivního omlazení pleti.

Rodrigo Alves

Živý Ken je zas nespokojený! V Praze ho prý zneužili a záměrně zohyzdili

Pro tentokrát se dostala mediálně proslavená postavička do vily Celebrity Big Brother. Moc dlouho se tam ale nezdržel. Vedení televize ho krátce po začátku reality show vyhodilo. Alves se totiž rozhádal se všemi soutěžícími a některé z nich označil za ‚‚negry‘‘. Zprvu byl sice pouze napomenut, ovšem po dalším incidentu došla vedení trpělivost a jednoduše Alvese vykopla. A jeho výmluvy, že byl opilý mu nebyly nic platné. ‚‚Po dalším incidentu byl Rodrigo odstraněn z domu Big Brothera a už se nevrátí,‘‘ napsal mluvčí televizní stanice oficiální vyjádření na twitterovém účtu.

‚‚Už mě ta show dál nezajímá a nechci s ní mít nic společného. Prostě proto, že to nebylo pro mě,‘‘ okomentoval svůj vyhazov pro britský tisk Alves. Zároveň tvrdí, že odešel na vlastní žádost. Velmi mu prý vadila absence mobilního telefonu a nulového kontaktu s rodinou a přáteli. Jeho cílem prý bylo poukázat Británii, že je hodný a milý člověk, místo toho se ale předvedl jako hulvát a xenofob. Jak se zdá, Rodrigo má problém všude a se všemi.

Rodrigo Alves je původem z Brazílie. Už od svého dětství se ale touží stát hvězdou Hollywoodu. V současnosti žije především v Británii z peněz jeho miliardářského otce. Ten je prosperující byznysman, vlastní hned několik sítí supermarketů a nákupních center. S vizáží syna rodiče sice moc spokojeni nejsou, i přesto za ním stojí a podporují ho - především finančně. Na druhou stranu, co je moc, to je moc. Když se jednou Alves předvedl na večírku jako žena, otec mu pohrozil, že ho za podobné činy vydědí.

V současnosti je Rodrigo Alves britskou celebritou a má dokonce vlastní televizní pořad. Ten se vysílá ve více jak 20 zemích světa. V tom se popisují mimo jiné i jeho plastické operace, za které utratil více než 500 tisíc liber a rozhodně nehodlá přestávat. V rozhovorech se nechává velmi často slyšet, že je velmi vytíženou osobností a nestíhá se věnovat očistě svého těla a duše.

reklama

reklama