Jessica Alba: „Natáčet milostné scény je divné. Před natáčením si musím dát panáka tequily“

Herečka Jessica Alba působí v hereckém průmyslu už několik desítek let. Přesto si nikdy nezvykla na natáčení milostných scén. V nedávném rozhovoru se svěřila, že jí to přijde divné. A nejen to. Před natáčením si musí podle vlastních slov dát panáka tequily!
Do hlubiny: Jessica Alba a Paul Walker
Do hlubiny: Jessica Alba a Paul Walker
twitter.com/RealPaulWalker

reklama

Osmatřicetiletá herečka se svěřila pro TSC HIM & HER PODCAST, že nikdy nebude spokojená s natáčením milostných scén. V roce 2005 si tyto scény vyzkoušela na vlastní kůži ve filmu Cin City. V tomto akčním krimi snímku si zahrála sexy striptérku po boku policajta, kterého představoval Bruce Willis. Natáčet před ním striptýz bylo podle ní velmi náročné.        

Sin City: Jessica Alba a Bruce Willis
Autor: twitter.com/mashable Sin City: Jessica Alba a Bruce Willis

To samé se opakovalo v roce 2015, kdy natáčela postelové scény ve filmu Láska po anglicku s pohledným hercem Piercem Brosnanem, nebo v roce 2005 ve filmu Do hlubiny s Paulem Walkerem.

Dnes neumírej JP

Velkolepé finále Pierce Brosnana. Dnes neumírej 007

„Myslím, že Pierce Brosnan a Bruce Willis jsou velmi přitažliví muži, ale je to divné,“ svěřila se herečka o natáčení milostných scén. „Když s někým musíte předstírat tak intimní moment, je to velmi náročné. Cítíte jeho vůni, všechno. A musí to vypadat opravdově,“ vysvětluje Alba.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený FOX Channel (@foxchannel),

„Taková scéna se natáčí z různých úhlů. Takže ji musíte předvést opravdu několikrát,“ dodává na závěr herečka. Zároveň přiznává, že v takových scénách není profesionál na 100 %. Už si totiž párkrát před takovou scénou dala panáka tequily.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Pierce Brosnan Fanpage (@mr.bmrs.b),

reklama

reklama