Zpravodajská roadshow Prima jede… za vámi pokračovala tuto sobotu v Písku

Alšovo náměstí vidělo živé vysílání celé zpravodajské hodiny, které se jako tradičně odehrávalo v unikátním mobilním studiu. Samozřejmostí byl i velký doprovodný program.
Prima jede... Písek

Zprávy FTV Prima na místě moderovali Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle, Krimi zprávy byly v režii Michala Janotky, Divácké zprávy moderoval mezi diváky Tomáš Kraus a novinky ze světa VIP přinesla Daniela Šinkorová.

"Moderaci v Písku jsem si hodně užila. Překvapilo mě, kolik přišlo lidí, jejich podpora byla neuvěřitelná a dostala jsem spoustu dárků. Jelikož tohle byl můj poslední výjezd, už teď se těším na další pokračování naší roadshow Prima jede... za vámi," říká Gabriela Kratochvílová.

Prima jede... Písek2 Foto:

"Byla tady spousta báječných lidí, jsem rád, že naše mobilní výjezdy skončily právě tady v Písku. Moc jsme si to s Gábinou užili," doplnil Roman Šebrle.

Zpravodajské hodině předcházel velký doprovodný program plný zábavy, hudby a soutěží. To vše v režii Petra Vágnera, který na pódiu postupně přivítal skupiny QUEENIE, ABBA STARS či muzikálové hvězdy Tomáše Löbla, Petru Doležalovou a Genny Ciatti.

"Díky roadshow Prima jede... za vámi zažívám o víkendech nejen extrémně horké počasí, ale taky bouřky. Přes to všechno máme náměstí plné diváků a i já se už teď těším na další zastávky kamionu v tomto i v příštím roce," dodal Petr Vágner.

Také v Písku probíhal projekt Koruna za kilo, v rámci něhož je možné se zbavit drobného nepotřebného elektra a přispět na dobrou věc s partnerem roadshow Prima jede... za vámi, společností ASEKOL. Jak by to v praxi mělo vypadat, ukázali Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle.

Prima jede... Písek Asekol Foto:

"Chytrý telefon vyhrává ten, kdo odevzdá do červeného kontejneru umístěného na náměstí nejvíce drobného vysloužilého elektra. Navíc za každý odevzdaný kilogram elektrozařízení věnuje společnost ASEKOL rovných 10 Kč nadačnímu fondu Rovná šance, který pomáhá handicapovaným nalézt práci," upřesnila manažerka komunikace společnosti ASEKOL Martina Ďaďová.

Roadshow Prima jede... za vámi čekají dvě poslední zastávky, vysílat se bude z Mělníka a Žatce. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama