Zpravodajský kamion bude v sobotu parkovat na náměstí Svobody v Žatci. Těšíme se na vás

Zpravodajství TV Prima zaznamenalo v červenci několik diváckých úspěchů. Například Zprávy FTV Prima si 8. července 2015 pustila téměř třetina všech dospělých diváků u obrazovek (share 31,83 %, sledovanost 812 tis. diváků).
Prima jede... za vámi Mělník - Obrázek 17
Prima jede... za vámi Mělník - Obrázek 17
archiv FTV Prima

reklama

Jak se takové zpravodajství vyrábí, uvidí diváci i na poslední prázdninové zastávce roadshow Prima jede… za vámi. Zpravodajský kamion bude v sobotu 8. srpna 2015 na náměstí Svobody v Žatci. Zprávy FTV Prima budou na místě moderovat Klára Doležalová a Karel Voříšek.

"Na Žatecko jsem jezdila za studentských let a jsem ráda, že se tam po letech zase podívám. Pevně věřím, že nám letošní poslední letní štace dopadne tak skvěle jako ty předcházející. Moc se těším," říká moderátorka Zpráv FTV Prima Klára Doležalová.

"Když se řekne Žatec, vybaví se mi chmelové brigády. Jezdil jsem tam pravidelně a vždycky bylo hodně veselo. A určitě to tak bude i v sobotu v Žatci na náměstí," dodává Karel Voříšek.

Prima jede... za vámi Mělník - Obrázek 14 Foto:

Krimi zprávy moderuje ze Žatce Bára Kozáková, Divácké zprávy Tomáš Kraus a VIP zprávy Daniela Šinkorová.

Živému vysílání zpravodajství z unikátního mobilního studia předchází velký doprovodný program, který v 15 hodin odstartuje Petr Vágner. Na náměstí postupně zazpívají ABBA STARS, Maxim Turbulenc či Bohuš Matuš.

Na nejmenší čeká skákací hrad, malování na obličej, nafukování balónků a různé soutěže. Navíc i v Žatci probíhá projekt Koruna za kilo, v rámci něhož je možné se zbavit drobného nepotřebného elektra a přispět na dobrou věc s partnerem roadshow Prima jede... za vámi, společností ASEKOL.

Unikátní roadshow Prima jede... za vámi probíhá pod záštitou města Žatec

Prima jede... Žatec plakát Foto:

 


reklama

reklama