ZPRÁVY Z REGIONŮ na CNN Prima NEWS představí první speciál, tentokrát z hor

ZPRÁVY Z REGIONŮ po měsíci od startu svého vysílání představí první speciál. Už tento pátek 26. 2. uvede Markéta Fialová zvláštní vydání věnované českým horám. Jak se žije v horských regionech během pandemie covidu-19? Na to se zaměří krajští reportéři CNN Prima NEWS v reportážích, živých vstupech i rozhovorech se známými osobnostmi, jako jsou Janek Ledecký, Martina Sáblíková či Eva Samková.
Zprávy z regionů - Markéta Fialová
Zprávy z regionů - Markéta Fialová
CNN Prima News

reklama

ZPRÁVY Z REGIONŮ chtějí být blíž divákům po celém Česku. I proto bude tým pořadu ve spolupráci s regionálními reportéry pravidelně připravovat přibližně jednou za měsíc speciály zaměřené na určitý region či událost.

První speciál ZPRÁV Z REGIONŮ

„Je to náš první speciál a dáváme si ho tak trochu k malému výročí prvního měsíce vysílání ZPRÁV Z REGIONŮ. Náš plán je speciály vysílat jednou měsíčně a v budoucnu s nimi chceme vyjíždět za diváky do různých regionů a věnovat je právě těmto místům. Na to se moc těším,“ říká moderátorka pořadu Markéta Fialová.

Speciál z hor se zaměří na to, jak se žije tamním obyvatelům v nelehké době pandemie. Dá se uživit v době, kdy je silně omezena turistika? Naši reportéři nabídnou živé vstupy z lyžařských středisek a přinesou příběhy lidí, pro které je současná situace zkázou, i těch, kteří na ní dokázali najít pozitiva. Diváci se podívají na místa, která na svou slávu už jen vzpomínají, i na ta, která by se jí teprve mohla dočkat. A chybět nebude adrenalin na extrémní horské atrakci, která zatím na své návštěvníky čeká.

Zprávy z regionů
Autor: CNN Prima News Zprávy z regionů

„Máme zkrátka české hory rádi a nechceme na ně zapomenout ani teď, když je na nich o poznání smutněji než kdykoli jindy. Život se tam ale nezastavil,“ vysvětluje Markéta Fialová.

Páteční speciál ZPRÁV Z REGIONŮ nabídne i krátké rozhovory se známými osobnostmi, které se rozpovídají o svém mnohdy velmi silném vztahu k českým horám. Chybět mezi nimi nebude například rychlobruslařka Martina Sáblíková, hudebník a otec slavné české lyžařky a snowboardistky Janek Ledecký, snowboardistka Eva Samková, herci Jiří Lábus a Aleš Háma nebo zpěvák Dan Bárta.

Speciál z hor začíná v pátek 26. 2. v tradiční čas 17:00 na CNN Prima NEWS.

reklama

reklama