Zrzavá lavina vtrhne do seriálu Slunečná. Seznamte se s Kájou!

Herečka Denisa Nesvačilová se přidá k plejádě dalších herců a zapadne do děje seriálu Slunečná jako Karolína, dívka z dětského domova. Coby anděl spásy se zjeví Marku Lamborovi na cestě do Prahy a zachrání ho před potížemi. Podívejte se na to v úterý v další epizodě seriálu Slunečná ve 20.15 na Primě.
Krásná Karolína v seriálu Slunečná
Krásná Karolína v seriálu Slunečná
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Jako vítr rozčeří Denisa Nesvačilová relativně poklidné vody Slunečné a začne pokoušet příměří mezi Jankem a Týnou. Denisa vyrůstala v dětském domově, a když z něj musela odejít, adoptoval si ji pan Popelka. Tak se dostala na Slunečnou a vyrůstala zde jako třetí sestra Popelkovic. Pak Karolína sbalila věci a zkoušela štěstí v Irsku jako zdravotní sestra.

Krásná Karolína v seriálu Slunečná
Autor: FTV Prima/ Slunečná Krásná Karolína v seriálu Slunečná

„No a jednoho dne nastal čas se vrátit na statek, aby splatila své dluhy,“ naznačuje svůj vstup do oblíbeného seriálu herečka. „Viděla jsem první díly, abych věděla, kdyby náhodou někdo zavolal. (směje se) Dělám to tak vždy. Když mě oslovili, tak jsem se ke sledování vrátila a moc ráda jsem s nabídkou souhlasila. Sedlo si to, měla jsem z toho telefonátu s produkcí moc dobrý pocit. Nerozmýšlela jsem se tak dlouho, asi jako bych se rozmýšlela při jiném projektu.“

Podívejte se na to, jak Karolínu na statku Slunečná všichni vítali:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (50): Přijela Karolína

Nesvačilová se tak coby Karolína nastěhuje na statek a její nezkrotná povaha rozvíří místní stojatou vodu. „Karolína je barevná. Není ani hodná, ani zlá. Baví mě. Má svoje temné stránky, a to má každý člověk.“ Jejími spoluhráči budou nejen Eva Burešová a Lucie Polišenská, ale i hospodyně Běta v podání Ivy Hüttnerové. „Nikdy jsme se neviděly. Je na mě moc hodná a hezky se mi s ní povídá, o všem. O pejscích, o zahradě, o chlapech. Z ní jde hrozně hezké lidské teplo. A navíc mi řekla, že miluje můj hlas,“ směje se seriálová Denisa, které hned při prvním setkání padne do oka Janek Linhart.

Krásná Karolína v seriálu Slunečná
Autor: FTV Prima/ Slunečná Krásná Karolína v seriálu Slunečná

„Tak víte, je to mladá holka a moc možností na té vesnici není. Všichni tedy zpozorní a logicky se to kolem Denisy bude mlít. A to je fajn, to se hraje dobře,“ přiznává Denisa Nesvačilová, která se na práci s Markem Lamborou těšila. Jak moc bude trnem v oku obyvatelům Slunečné a který z místních chlapů bude Karolínou okouzlen?

Krásná Karolína v seriálu Slunečná
Autor: FTV Prima/ Slunečná Krásná Karolína v seriálu Slunečná

To diváci zjistí už v úterý 12. října na televizi Prima ve 20.15 v další epizodě seriálu Slunečná, jehož exkluzivní bonusy můžete sledovat kdykoliv a kdekoliv online:

reklama

reklama