Prima KRIMI

V pořadí osmý kanál skupiny Prima začal vysílat na Velikonoční pondělí 2. dubna 2018. Je zaměřen převážně na zahraniční seriály s detektivní tematikou a navazuje na jejich předchozí úspěchy na kanálu Prima LOVE.
Hlavní grafický motiv kanálu Prima KRIMI je oko, které je neustále zvídavé a pátrající.
Hlavní grafický motiv kanálu Prima KRIMI je oko, které je neustále zvídavé a pátrající.
archiv FTV Prima/Department

reklama

Divákům kanál Prima KRIMI přináší oblíbené seriály jako Sběratelé kostí, Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně, Closer: Nové případy, ale i úplné novinky – například britské Zločiny z vřesovišť, německou sérii V mysli pachatele nebo seriál Wallander. Milovníci klasiky nedají dopustit na Slečnu Marplovou, Vraždy v Midsomeru, MacGyvera nebo Big Bena.

Grafiku pro nový kanál vytvářelo audiovizuální studio DEPARTMENT. Grafika od světově uznávaného ilustrátora Pavla Fuksy navazuje na aktuálně populární styl – grafiku 60. a 70. let minulého století. Hlavní grafický motiv kanálu Prima KRIMI je oko, které je neustále zvídavé a pátrající. Grafika kanálu byla oceněna na Venice TV Award 2018, kde získala cenu v kategorii Program Promotion, a na Art Directors Club Czech Republic Creative Awards 2019, kde získala stříbrné ocenění v kategorii Motion Design. Nominována byla i na cenu Czech Grand Design 2018. Hudbu k novému kanálu složil Jan P. Muchow, držitel čtyř ocenění Český lev za nejlepší filmovou hudbu.

 
TOP 10 nejsledovanějších pořadů v roce 2020 - kanál Prima KRIMI, CS 15+
Autor: FTV Prima TOP 10 nejsledovanějších pořadů v roce 2020 - kanál Prima KRIMI, CS 15+

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!