Prima MAX

Pátý kanál s převážně filmovým obsahem, Prima MAX, svým divákům servíruje filmy jako na zlatém podnose. Své vysílání zahájil 20. 11. 2015 českou televizní premiérou hitu Vlk z Wall Street, kterou si nenechalo ujít 135 tisíc diváků v CS 15+ s podílem na sledovanosti 3,98 %.
Prima MAX
Prima MAX

reklama

Podle vysílacího schématu Prima MAX jsou pondělky věnovány lehčímu žánru, tedy komediím. Úterky se nesou v duchu akčních a krimi filmů, zatímco středy se blýskají exkluzivním obsahem v podobě oscarových a hollywoodských trháků. Čtvrteční večery ovládly české filmy, ať už se jedná o žhavé novinky či již legendární klasiky. V pátek vždy diváky čeká světová filmová klasika.

Značka Prima MAX se během roku stihla dostat i mimo obrazovky, jedinečný letní projekt MAX kino mohli diváci v letech 2016–2019 navštěvovat na střešním parkovišti Centra Černý Most. Za účasti herců a tvůrců zde byly v sérii deseti čtvrtečních večerů promítány nejlepší české filmy za daný rok. Diváci měli následně možnost hlasovat na internetu o absolutním vítězi, který byl oceněn MAX cenou.

10 nejsledovanějších pořadů v roce 2020 - kanál Prima MAX, CS 15+
Autor: FTV Prima 10 nejsledovanějších pořadů v roce 2020 - kanál Prima MAX, CS 15+

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!