Projekty Solootions

S novou značkou odstartovaly nové marketingové projekty.

reklama

Prima jede za vámi…

je netradiční zpravodajský projekt FTV Prima, který vznikl v roce 2014. Unikátní zpravodajský kamion, který je dokonale technicky vybaven a uzpůsoben na živé vysílání, vyráží za diváky napříč celou republikou. Obyvatelé vybraných českých a moravských měst tak mají vždy jedinečnou možnost nahlédnout pod pokličku zpravodajské kuchyně a potkat osobnosti známé z televizní obrazovky. Kromě živého vysílání Zpráv FTV Prima, Diváckých a Krimi zpráv a TOP STAR čekají diváky zábavná odpoledne se soutěžemi i autogramiádami známých tváří. Nechybí ani hudební vystoupení. 

COOL Day

Oblíbeným eventem oslovujícím především mladší cílovou skupinu je oslava narozenin kanálu Prima COOL – COOL Day, která se poprvé uskutečnila v roce 2014. Oslava je vždy 1. dubna a její koncept je postaven tak, aby odpovídal kultuře kolem COOLu. Návštěvníky tak čeká pořádná nálož zábavy v podobě skvělých hudebních interpretů a COOL gaming zóny. Nechybí ani známé primácké tváře, talkshow s youtoubery nebo virtuální realita. Akce je organizována agenturou Solootions.
www.cool-day.cz

YOU FEST

Nejnovějším COOLáckým projektem je YOU FEST – festival zaměřený na mladé lidi, kterým nabízí pořádnou porci zábavy formou špičkových českých kapel, vystoupení předních youtuberů a vymazlené gaming zone. Festival je pořádán ve spolupráci s TV Óčko. Kromě multižánrové zábavy najdou návštěvníci na YOU FEST kvalitní food zónu, adrenalinové sporty a zónu technických vymožeností. Festival myslí nejen na mladé diváky, ale i na jejich rodiče. Pro ně jsou připraveny relax&beauty zóna, chlapský koutek a doplňkový program pro nejmenší. Zkrátka – i když vyrazí celá rodina, tak se zde nikdo nebude nudit. První ročník, který se konal 17. září 2016 v Průmyslovém paláci v Praze, navštívilo 6 000 lidí. Festival organizuje agentura FTV Prima Solootions.
Více informací na www.youfest.cz.
https://www.facebook.com/YOU-FEST

MAX kino

Filmový kanál Prima MAX přináší divákům filmové pecky nejen na obrazovky, ale připravil si pro ně vymazlené letní filmové večery na střeše nákupního Centra Černý Most! V sérii deseti čtvrtečních večerů jsou po setmění promítány nejlepší české filmy z minulého roku, které nominovala odborná porota. Milovníci filmů si mohou zdarma užít filmové večery a posléze vybrat nejlepší film, který získá divácké ocenění MAX Cena. Akce je doprovázena autogramiádou známých osobností.
Více informací na www.maxkino.cz.

Prima RUN

Mezi aktivity televize Prima patří od roku 2016 také májový běžecký závod zamilovaných s názvem Prima Run. Netypický běžecký závod pod hlavičkou kanálu Prima LOVE vybízí zamilované páry i jednotlivce, aby „rozdali lásku během“. Registrace probíhá již od svátku zamilovaných (14. února), těsně před akcí probíhá internetová dražba slavných tváří, na které si mohou zájemci k sobě do páru vydražit zvolenou známou tvář, a společně tak pomoci na dobrou věc – charitu. Výtěžek z dražby je následně předán Nadaci Terezy Maxové dětem. Patronem Prima Runu je sportovec a moderátor Zpráv FTV Prima Roman Šebrle, který se samozřejmě účastní samotného běhu. Pětikilometrový závod se běží v pražské Stromovce. Při tomto sportovním happeningu nejde jen o to doběhnout do cíle, ale také o to strávit čas společně, a oslavit tak „máj – lásky čas“ trochu jinak. Akce spadá do eventů primácké agentury Solootions.
Více informací najdete na www.prima-run.cz.
https://www.facebook.com/primarun/

BestCOOLfest a bestCOOLpark

BestCOOLfest je anketa o nejlepší festival sezóny, kterou již tradičně vyhlašuje Prima COOL. Hudební fanoušci hlasují prostřednictvím webové stránky www.bestCOOLfest.cz pro svůj oblíbený letní festival. Zimní obdobou je anketa bestCOOLpark, v níž pro změnu milovníci zimních sportů volí na webu www.bestcoolpark.cz nejlepší ski areál v ČR. 

COOL LIGY

K Prima COOL také neodmyslitelně patří herní akce (Esports ligy). Cílem COOL ligy je ještě úžeji propojit hráčskou komunitu (unikátní mladá cílová skupina skupinu) s brandem Prima COOL. Na podzim roku 2016 uspořádali experti z Primy COOL první HearthStone COOL ligu v České republice. Finále soutěže proběhlo 3. prosince na slavnostním eventu v Sacre Coeur v Praze. Výherci dostali 35 000 Kč i další skvělé ceny. Po tomto úspěchu přišla Prima COOL na jaře 2017 hned se dvěma herními akcemi – soutěže v League of Legends a Counter Strike: Global. Obě akce vyvrcholily na tradičním eventu COOL DAY. Vítězům turnajů bylo celkem vyplaceno 100 000 Kč. V rámci turnajů byl poprvé v historii českých a slovenských turnajů využít i unikátní Swiss formát, jenž je dle herní praxe tím nejspravedlivějším herním formátem. Kromě stránek Prima-COOL.cz mohou diváci celou událost sledovat v aplikaci XXL Streamer na HbbTV, což se v minulém ročníku velmi osvědčilo.  
www.prima-cool.cz

Prima FRESH festival

Prima FRESH Festival navazuje na úspěšný Apetit Festival, který se v Plzni koná už od roku 2011. Oficiálním spolupořadatelem akce se roku 2015 stala televize Prima, a tak se původní název změnil podle kulinářské značky televize na Prima FRESH Festival. Celý festival se nese v duchu skvělého jídla a pití, kromě tradiční gastronomie se návštěvníci potkat i s molekulárním a extrémním cateringem, entomofágií nebo s prezentací zahraničních kuchyní. Festival má vždy hojnou návštěvnickou účast a skvělou atmosféru. Kromě kuchařských profesionálů mohou návštěvníci setkat i s mnoha tvářemi televize Prima nebo se naučit něco nového v interaktivních workshopech. V roce 2015 i 2016 se festival konal v Praze, Plzni a Pardubicích. V roce 2017 se gurmánský festival odehraje v Českých Budějovicích, Plzni, Liberci a Pardubicích.
http://festival.fresh.iprima.cz/

LOVE DAY

LOVE DAY se nese v duchu krásy, lásky a zábavy. Na prvního máje je v okouzlujícím pražském parku Grébovka připravena spousta zábavy a odpočinku po celý den. Akce vychází z myšlenky, že všechny ženy se cítí být krásné a šťastné, pokud jsou milované a hýčkané, proto bychom jim rádi na první máj tento pocit dopřáli. Dámy si tak v Grébovce mohou užít zkrášlující a relaxační procedury, vyzkoušet kreativní tvoření ve workshopech, vydovádět se u sportů či si jen tak poslechnout vystoupení hudební kapely.

Návštěvníci se mohou na prvního máje políbit pod rozkvetlými stromy či se těšit na setkání se známými českými youtuberkami a blogerkami z oblasti fashion & beauty i setkání s VIP osobnostmi televize Prima. Nebyl by to den plný lásky a krásy bez kadeřníků a vizážistů, specializovaných workshopů, luxusních food produktů a módní přehlídky. Pomyslnou tečkou na závěr akce je hudební vystoupení.

PRIMA FEST

Pod záštitou hlavního kanálu FTV Prima se letos uskuteční první ročník letního rodinného festivalu PRIMA FEST v největším přírodním zábavním areálu Šikland na Vysočině. Dvoudenní akce nabídne v termínu 13. a 14. července 2018 široké spektrum aktivit pro všechny věkové kategorie, v čele s koncerty kapely Slza, Jelen či skupiny Olympic. FTV Prima tak přichází s dalším eventem, který pořádá její agentura Solootions ve spolupráci s Radiem Kiss a Šiklandem.

BLUE STYLE PRIMA FEST má ambice být největším rodinným festivalem u nás, a to díky rozlehlému atraktivnímu areálu i kvalitnímu programu, který se zaměří na všechny cílové skupiny. Pro všechny návštěvníky festivalu bude k dispozici také westernové městečko, strašidelný zámek Draxmoor, offroad areál a aquapark, které nabízí zábavní areál Šikland. Návštěvníci se, kromě hudebního programu, mohou těšit také na nespočet aktivit, jako je jízda na koni, střelba z luku nebo návštěva zooparku a indiánské vesnice. Výhodou pro návštěvníky je velké množství ubytovacích kapacit přímo v areálu.

e-Salon

Nový veletrh zaměřený na čistou mobilitu s názvem e-SALON představí návštěvníkům nejnovější modely elektromobilů, ukáže i automobily na další alternativní pohony, jakými jsou CNG, LPG, hybridy, plug-in hybridy, LNG, vodík, biopaliva, líh a další. Návštěvníci i odborná veřejnost se budou moci seznámit s projektem Smart Cities (chytrými městy), s aplikacemi nových možností v rámci dopravy (carsharing), autonomními vozidly, včetně nabíjecí a plnicí infrastruktury. Veletrh pořádá společnost ABF, a.s. spolu se skupinou Prima a agenturou Solootions za rok, od 15. do 18. listopadu 2018, na PVA EXPO PRAHA Letňany.

Kromě čisté mobility, jejímž cílem je přinést obyvatelům snížení zdravotně rizikových emisí

 z dopravy, se mohou návštěvníci seznámit i s projektem Smart Cities (chytrá města). Dozví se, jak by měla vypadat budoucí struktura městské mobility a jak by se projekt Smart Cities měl stát součástí koncepce některých měst, jako jsou například Praha, Brno, Pardubice, Písek. Využívání těchto moderních technologií přispěje městům ke zvýšení efektivnosti městské infrastruktury a zlepšení života obyvatel. Platforma zahrnuje nejen efektivnější elektronickou komunikaci, otevřený přístup k informacím, ale i inteligentní řízení dopravy, moderní sítě a distribuce energií, tepla a vody a monitorování životního prostředí. Smart Cities se ale zabývá i chytrými budovami a efektivnějším řízením a správou města a městských firem. Život v chytrých městech by měl být komfortnější a jejich provoz levnější.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!