Hotel Paradise: Henrik je zpátky ve hře. S kým se dá do paktu?

Po překvapivém odhalení, že se v masce tajemného klauna skrývá Henrik, se v Hotelu Paradise trochu uvolnila atmosféra. Ale jenom na chvíli. Holky budou vyslány na nebezpečnou výpravu mezi krokodýly, leč skutečné nebezpečí možná spíš přichází do hotelu v osobě blondýnky Perle!
Henrik se vrátil!
Henrik se vrátil!

reklama

Z balónkového vyřazování nakonec v minulém díle vyšel nakonec vítězně Christian. I přes jisté spiknutí, které vůči němu vedl Danny, zůstal ve hře a tropický ráj musel opustit Amandin partner Sander. Bohužel měl tu smůlu, že se v masce klauna neobjevil nikdo jiný než Henrik, který svým posledním hlasem rozhodl pro Christiana. A ten mu za ta to bude věrně zavázán. Vztahy ve hotelu se tím pádem promění a intrikář Danny bude možná nakonec tím, kdo se musí bát, aby nejel zpátky do Dánska. 

Holky si budou užívat mexickou zvířenu, tedy hlavně krokodýly. Štáb je totiž vyzve prověřit jejich odvážnost do přírodního parku plného zubatých bestií.

Kluci budou mít mezitím čas na to, aby si společně probrali pánské záležitosti, a navíc přivítají novou tvář v Hotelu Paradise - krátkovlasou blondýnku Perle. Jak se jim bude líbit a koho ohrozí? 

Mrkněte na upoutávku:


Dívejte se ve středu od 19 hodin na další epizodu Hotelu Paradise.

Christian, Martin, Danny, Malte nebo Sander?

HLASUJTE: Který kluk se vám z Hotelu Paradise nejvíc líbí?

Máte rádi brunetky?

Která tmavovláska z Hotelu Paradise se vám líbila nejvíc?

Co dělá tajemný klaun v Hotelu Paradise?

Hrůzostrašný klaun v Hotelu Paradise: Koho uvrhne v nebezpečí?

reklama

reklama