Hrůzostrašný klaun v Hotelu Paradise: Koho uvrhne v nebezpečí?

Ačkoliv se poslední párování, po kterém Simone skončila na samotce, odehrálo v minulém díle, Hotel Paradise čeká párování další. Simone se samozřejmě bojí, jak se její situace vyvine. Ale nebude jediná, komu se budou strachy třást sanice. V hotelu se totiž objeví hrůzu nahánějící klaun!
Co dělá tajemný klaun v Hotelu Paradise?
Co dělá tajemný klaun v Hotelu Paradise?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

„Nováček“ Malene si začíná uvědomovat, že to, že si vybrala za partnera nestálého Dannyho, nebyl nejlepší tah. Už po jednom společném dni si je jista, že mu nemůže věřit ani nos mezi očima! Simone, kterou po jeho boku vystřídala, se mezitím snaží vymyslet, jakou taktiku zvolit, aby v Hotelu Paradise mohla ještě zůstat. Jako jediná bez partnera je totiž „první na ráně“.

Společně s Nadiou a Maltem se budou snažit vymyslet, kdo je pro ni nejlepším potenciálním partnerem. Bude to Martin, nebo Sander? Kdyby se Simone podařilo mít za partnera Sandera, zbavili by se rázem i Amandy. Jenže Sander za svojí dívkou pevně stojí.

Dělá ale dobře? Nehraje mu takhle náhodou Amanda za zády s Dannym? To uvidíte v pondělním díle od 19 hodin na www.hotelparadise.cz.

Podívejte se už teď na upoutávku:

Kdo je podle vás schopen zachránit Simone?

 

Po srdcervoucím párování a následném vyřazení jedné z dívek se bude konat speciální balonková party. Bude na ní ale o jednoho strašidelného hosta víc… a pište si, že pořádně rozvíří vztahy v Hotelu Paradise!

Danny to "zkouší" na každou dívku v hotelu!

Danny z Hotelu Paradise to hraje na všechny strany. Vymstí se mu to?

Zaujala vás víc Malene (vlevo) nebo Camilla?

Do Hotelu Paradise přibudou dvě nové kočky. Která se vám líbí víc?

Simone (uprostřed) bude mít těžkou volbu

Pošle Simone domů svoji nejlepší kamarádku z Hotelu Paradise, Nadiu?

Které se vám líbí nejvíc?

Vybírejte nejlepší pánské tetování Hotelu Paradise!

Reklama
Reklama