Je Sandy fakt tak hloupá? Pandořina skříňka v Hotelu Paradise bude drsná!

Poté, co si vybral Martina a Malteho jako "strážce svého osudu", musí Danny opustit Hotel Paradise. Pro holky, které tím pádem hned v hotelu tak nějak přebývají, to znamená, že začnou být opět v nebezpečí. A nebo ne? Sledujte další epizodu Hotelu Paradise, v pátek od 19 hodin!
Někdo Sandy podezřívá, že svou hloupost jenom hraje...
Někdo Sandy podezřívá, že svou hloupost jenom hraje...

reklama

Hotel Paradise čeká smutné ráno - největší "šoumen" Danny jede zpět do Dánska. A i když ostatní mnohdy štval, všichni jsou z jeho odjezdu trošku rozmrzelí. Navíc si bude dávat se svým odchodem opravdu na čas.

Pro Dannyho tedy hra skončí. V nebezpečí se ale rázem ocitá i krátkovlasá Perle, která jeho odchodem ztratila partnera. A protože je v Hotelu Paradise nejnovější, pokusí se co nejvíce s někým se sblížit. Jenže to vypadá, že páry v Hotelu Paradise jsou už pevně dané.

Nebo ne? Nejvíc se bude snažit okouzlit Martina, který podle ní nemá se Sandy šanci na úspěch. Bude s ní ale Martin souhlasit?

Večer se navíc ponese ve znamení oblíbené Pandořiny skříňky. Kdo se předvede v nejlepším světle, a kdo si naopak pod sebou podřeže větev? A je Sandy fakt tak hloupá, jak vypadá?

Podívejte se na upoutávku:

 

A další epizodu Hotelu Paradise sledujte v pátek od 19 hodin na www.hotelparadise.cz!

reklama

reklama