Je Sandy fakt tak hloupá? Pandořina skříňka v Hotelu Paradise bude drsná!

Poté, co si vybral Martina a Malteho jako "strážce svého osudu", musí Danny opustit Hotel Paradise. Pro holky, které tím pádem hned v hotelu tak nějak přebývají, to znamená, že začnou být opět v nebezpečí. A nebo ne? Sledujte další epizodu Hotelu Paradise, v pátek od 19 hodin!
Někdo Sandy podezřívá, že svou hloupost jenom hraje...
Někdo Sandy podezřívá, že svou hloupost jenom hraje...
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hotel Paradise čeká smutné ráno - největší "šoumen" Danny jede zpět do Dánska. A i když ostatní mnohdy štval, všichni jsou z jeho odjezdu trošku rozmrzelí. Navíc si bude dávat se svým odchodem opravdu na čas.

Pro Dannyho tedy hra skončí. V nebezpečí se ale rázem ocitá i krátkovlasá Perle, která jeho odchodem ztratila partnera. A protože je v Hotelu Paradise nejnovější, pokusí se co nejvíce s někým se sblížit. Jenže to vypadá, že páry v Hotelu Paradise jsou už pevně dané.

Nebo ne? Nejvíc se bude snažit okouzlit Martina, který podle ní nemá se Sandy šanci na úspěch. Bude s ní ale Martin souhlasit?

Večer se navíc ponese ve znamení oblíbené Pandořiny skříňky. Kdo se předvede v nejlepším světle, a kdo si naopak pod sebou podřeže větev? A je Sandy fakt tak hloupá, jak vypadá?

Podívejte se na upoutávku:

 

A další epizodu Hotelu Paradise sledujte v pátek od 19 hodin na www.hotelparadise.cz!

Reklama
Reklama