Která z dívek se stane Miss Paradise 2014? A proč se pak všichni zhádají?

Klání o titul Miss Paradise vrcholí! Vyhraje Miss Paradise Sandy, Nadia, Amanda, Amalie, Malene nebo Laura? A co budou muset dámy ještě předvést? Dívejte se v úterý od 19 hodin na další epizodu.
Která z nich se stane Miss Paradise?
Která z nich se stane Miss Paradise?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Všichni od rána tuší, že se bude dít něco velkého. Bodejť by také ne, když se bude rozhodovat o Miss Paradise. Holky se nejvíc bojí toho, že budou muset mluvit o něčem, o čem nemají ani páru. A nejsou daleko pravdy. Dopis, který přichází během chvíle, potvrzuje, že vyhlášení Miss proběhne večer.

Kluci mezitím samozřejmě proberou, na jaká témata budou asi muset holky mluvit. A upřímně, už teď vám můžeme říct, že o nich nesmýšlí moc pozitivně a rovnou předpokládají, že odpovídat na odbornější otázky založené na vědomostech některé z nich naprosto nezvládnou. Holky, ty budou řešit spíš co s vlasy a jak se na líčit.

Večer bude tedy patřit dívkám, respektive jedné z nich. Té, která zvládla nejlépe všechny předchozí úkoly a která zvládne i ty, co před ní teprve stojí. A vězte, že s hovory na téma atomové zbraně, oxid uhličitý v atmosféře a rozdíl mezi demokracií a diktaturou budou mít leckteré z nich problém. Promenáda v plavkách a fotky od profesionálního fotografa to ale možná spraví. Nebo ne?

To, která dívka nakonec vyhraje, vyrazí všem dech a potažmo tak způsobí obrovkou hádku „všichni proti všem“, kde se budou řešit kostlivci ve skříni. Hlavním „agresorem“ bude za jiných okolností klidný Christian.

Co ho naštvalo, se dozvíte v další epizodě, ale už teď se můžete podívat na upoutávku:

Sledujte další epizodu Hotelu Paradise v úterý od 19 hodin na www.hotelparadise.cz

Sandy ze sebe udělá půvabnou záchranářku

Holky z Hotelu Paradise se utkají jako lvice o titul Miss Paradise

 
Hotel Paradise sledujte vždy v úterý a ve čtvrtek

POZOR, ZMĚNA: Premiérové epizody Hotelu Paradise sledujte každé úterý a čtvrtek

Malene, nebo Perle?

Která z nových blondýnek v Hotelu Paradise pojede domů?

Christian, Martin, Danny, Malte nebo Sander?

HLASUJTE: Který kluk se vám z Hotelu Paradise nejvíc líbí?

Máte rádi brunetky?

Která tmavovláska z Hotelu Paradise se vám líbila nejvíc?

Reklama
Reklama