Která z dívek se stane Miss Paradise 2014? A proč se pak všichni zhádají?

Klání o titul Miss Paradise vrcholí! Vyhraje Miss Paradise Sandy, Nadia, Amanda, Amalie, Malene nebo Laura? A co budou muset dámy ještě předvést? Dívejte se v úterý od 19 hodin na další epizodu.
Která z nich se stane Miss Paradise?
Která z nich se stane Miss Paradise?

reklama

Všichni od rána tuší, že se bude dít něco velkého. Bodejť by také ne, když se bude rozhodovat o Miss Paradise. Holky se nejvíc bojí toho, že budou muset mluvit o něčem, o čem nemají ani páru. A nejsou daleko pravdy. Dopis, který přichází během chvíle, potvrzuje, že vyhlášení Miss proběhne večer.

Kluci mezitím samozřejmě proberou, na jaká témata budou asi muset holky mluvit. A upřímně, už teď vám můžeme říct, že o nich nesmýšlí moc pozitivně a rovnou předpokládají, že odpovídat na odbornější otázky založené na vědomostech některé z nich naprosto nezvládnou. Holky, ty budou řešit spíš co s vlasy a jak se na líčit.

Večer bude tedy patřit dívkám, respektive jedné z nich. Té, která zvládla nejlépe všechny předchozí úkoly a která zvládne i ty, co před ní teprve stojí. A vězte, že s hovory na téma atomové zbraně, oxid uhličitý v atmosféře a rozdíl mezi demokracií a diktaturou budou mít leckteré z nich problém. Promenáda v plavkách a fotky od profesionálního fotografa to ale možná spraví. Nebo ne?

To, která dívka nakonec vyhraje, vyrazí všem dech a potažmo tak způsobí obrovkou hádku „všichni proti všem“, kde se budou řešit kostlivci ve skříni. Hlavním „agresorem“ bude za jiných okolností klidný Christian.

Co ho naštvalo, se dozvíte v další epizodě, ale už teď se můžete podívat na upoutávku:

Sledujte další epizodu Hotelu Paradise v úterý od 19 hodin na www.hotelparadise.cz

Sandy ze sebe udělá půvabnou záchranářku

Holky z Hotelu Paradise se utkají jako lvice o titul Miss Paradise

 
Hotel Paradise sledujte vždy v úterý a ve čtvrtek

POZOR, ZMĚNA: Premiérové epizody Hotelu Paradise sledujte každé úterý a čtvrtek

Malene, nebo Perle?

Která z nových blondýnek v Hotelu Paradise pojede domů?

Christian, Martin, Danny, Malte nebo Sander?

HLASUJTE: Který kluk se vám z Hotelu Paradise nejvíc líbí?

Máte rádi brunetky?

Která tmavovláska z Hotelu Paradise se vám líbila nejvíc?

reklama

reklama