Která z nových blondýnek v Hotelu Paradise pojede domů?

Jak to tak vypadá, párování, které čeká Hotel Paradise v pondělním díle, bude hlavně o souboji dvou dívek, které do hotelu přišly jako poslední - Malene a Perle. Ostatní páry vypadají dost stabilně, a tak se budou mít obě blondýnky co otáčet, aby si našly partnery. Dívejte se v pondělí od 19 hodin!
Malene, nebo Perle?
Malene, nebo Perle?

reklama

Poklidnou noc Christiana a Laury (i když její noc po večerní "pijatice" možná byla poklidná až moc) naruší brzy k ránu nový host! V časných hodinách se objeví v Hotelu Paradise a jen podle fotografií si vybere svoji partnerku, ke které se má rovnou nastěhovat. Christian tak bude muset opustit královské apartmá.

Příchod Thomase jako by předznamenal částečný zmatek, v kterém se bude nést celý den zakončený párováním. Už je jasné, že je o jednu dívku víc, a tudíž bude muset jedna z dívek vypadnout. A protože páry Simone a Malteho, Henrika s Amandou a nové dvojice Laury s Thomasem jsou pevné jako beton, je třeba hledat svoji "oběť" jinde. Jako ideální se jeví Martin a Christian.

Obě z holek se budou snažit udělat dojem na Christiana, ale taky pořádně znejistit Martina ohledně jeho vztahu a budoucích šancí v partnerství se Sandy.

Podívejte se na upoutávku:

 

A další díl sledujte v pondělí v 19 hodin na www.hotelparadise.cz!

Někdo Sandy podezřívá, že svou hloupost jenom hraje...

Je Sandy fakt tak hloupá? Pandořina skříňka v Hotelu Paradise bude drsná!

Henrik se vrátil!

Hotel Paradise: Henrik je zpátky ve hře. S kým se dá do paktu?

Christian, Martin, Danny, Malte nebo Sander?

HLASUJTE: Který kluk se vám z Hotelu Paradise nejvíc líbí?

Máte rádi brunetky?

Která tmavovláska z Hotelu Paradise se vám líbila nejvíc?

reklama

reklama