Nová soutěžící v Hotelu Paradise: Mille je pěkná divoška!

Párování předešlého večera bylo hodně drsné – Hotel Paradise musela opustit Amanda. A protože její odchod zavinila Nadia, je jasné, že to mezi těmi dvěma jiskří. Upraví se jejich vzájemný vztah? Dívejte se v úterý od 19 hodin na další epizodu Hotelu Paradise.
Mille se věnuje i boxu!
Mille se věnuje i boxu!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Amanda, Laura a Nadia byly jediné, které byly v Hotelu Paradise od úplného začátku. S tím, že Nadia ovšem hotel už jednou musela opustit a nedávno se do něho po pár kolech vrátila. Nejenže se vrátila, ale byla také odhodlaná vyhodit Amandu. To se jí v minulém díle povedlo, když si vybrala za svého partnera Henrika. Jak ale bylo vidět už večer, volba to pro ni zřejmě nebyla moc moudrá. Kupodivu, ani ráno není moudřejší večera a Henrik je na ni stále pořádně naštvaný.

Náladu trošku pozvedne příchozí dopis, i když jen na moment. Dívky se mají rozdělit do dvou skupin po třech a z každé skupiny musí její členky vybrat jednu. Ta se poté utká s vybranou členkou druhé skupiny. Což o to, utká… Kluci si zkrátka vyberou, která z holek v Hotelu Paradise zůstane a která bude muset jít domů.

 

Výběr obou dívčích skupin vyrazí klukům dech a chtě něchtě zkrátka jednu z holek pošlou domů. Zdálo by se tedy, že početně je vše v pořádku, každá dívka má partnera. Jenže v Hotelu se objeví další nová dívka, Mille! A pište si, že se tahle divoška bude klukům líbit. Protože je chytrá, rozhodne se hned se se všemi seznámit a začít pracovat na tom, aby si sehnala partnera. Zatím se jí jeví Henrik jako nejvhodnější. To by mohlo ohrozit Nadiu.

Koukněte se na upoutávku:

Dívejte se na další epizodu Hotelu Paradise v úterý od 19 hodin na www.hotelparadise.cz!

Dívky, co se nejlépe umístily v Miss Paradise, budou mít při párování výhodu

Hotel Paradise čeká totální rozvrat. Kdo ho bude mít na svědomí?

Která z nich se stane Miss Paradise?

Která z dívek se stane Miss Paradise 2014? A proč se pak všichni zhádají?

Hotel Paradise sledujte vždy v úterý a ve čtvrtek

POZOR, ZMĚNA: Premiérové epizody Hotelu Paradise sledujte každé úterý a čtvrtek

Někdo Sandy podezřívá, že svou hloupost jenom hraje...

Je Sandy fakt tak hloupá? Pandořina skříňka v Hotelu Paradise bude drsná!

Reklama
Reklama