Podrží Martin a Malte Dannyho, nebo bude muset svalovec opustit Hotel Paradise?

Holky zvolily svalovce Dannyho za nejodvážnějšího kluka z Hotelu Paradise. Titul je to sice honosný, leč Dannymu se může pěkně vymstít. Jak? Dívejte se ve čtvrtek od 19 hodin na další epizodu Hotelu Paradise.
Vybere si Danny správně?
Vybere si Danny správně?

reklama

I když jim sice „pije krev“, když jedná za jejich zády, stejně považují holky Dannyho za nejodvážnějšího kluka z Hotelu Paradise. Když ho ale za něj zvolí, musí se blonďák konfrontovat s faktem, že jeho osud bude ležet v rukou dvou dalších kluků. A to je trochu jiná zkouška odvahy!

Své zachránce si naštěstí bude moci vybrat sám. Co je ale pro Dannyho ještě horší, oba vybraní kluci budou muset vybírat mezi svou náklonností k Dannymu a loajalitou ke svým partnerkám. Budou totiž trávit den na samotce a po celou dobu budou jejich dívky v ohrožení. Pokud ale ze samotky odejdou a vrátí se za svými partnerkami, bude to Danny, kdo bude muset opustit Hotel Paradise.

Nechte se nalákat upoutávkou:

Svěří Danny svůj osud do rukou těm pravým? To uvidíte ve čtvrtek od 19 hodin na www.hotelparadise.cz v další epizodě Hotelu Paradise!

Henrik se vrátil!

Hotel Paradise: Henrik je zpátky ve hře. S kým se dá do paktu?

Máte rádi brunetky?

Která tmavovláska z Hotelu Paradise se vám líbila nejvíc?

Christian, Martin, Danny, Malte nebo Sander?

HLASUJTE: Který kluk se vám z Hotelu Paradise nejvíc líbí?

Co dělá tajemný klaun v Hotelu Paradise?

Hrůzostrašný klaun v Hotelu Paradise: Koho uvrhne v nebezpečí?

reklama

reklama