Proč se spolu Bekim a Simone strašně pohádají? Sledujte Hotel Paradise

Pandořina skříňka rozdmýchá hned několik ohňů. Nejvášnivější debata se ale rozpoutá mezi Simone a Bekimem. Kvůli čemu? Mrkněte se na upoutávku a v úterý od 19 hodin na další epizodu Hotelu Paradise.
Bekim a Simone jsou "na nože"
Bekim a Simone jsou "na nože"

reklama

Asi aby rozproudil štáb komunikaci mezi soutěžícími v Hotelu Paradise, hned po snídani všechny svolá na „oblíbenou“ Pandořinu skříňku. Tentokrát budou padat dotazy hodně na tělo. Laura bude muset odpovědět, jestli jí není hloupé miliskovat se s Maltem, když ještě před nedávnem milovala Kaspera, Amanda se zase bude obhajovat, že není falešná. Její obhajoba nakonec vyústí v konflikt, jak jinak než s Nadiou.

O největší poprask se ale postarají Simone s Bekimem. Blondýnku nejvíc rozhořčí, že se Bekim nechal před ostatními kluky slyšet, že ji musel odmítnout. To, co se ale strhne potom za drama, to by snad nikdo nečekal!

Jako poslední se na řadu dostává nováček Sander – mezi dívkami si má vybrat jednu, se kterou stráví romantickou večeři ve dvou. Koho si vybere? A jaká privilegia z toho dívce vyplynou?

Tipněte si, kterou z dívek si Sander vybere:

Odpověď najdete v upoutávce:

Dívejte se v úterý od 19 hodin na www.hotelparadise.cz na další napínavou epizodu!

reklama

reklama