Romantika ve dvou? Kdepak, do Hotelu Paradise přichází nová kráska a bude mejdan!

Všechny holky se těší na romantickou večeři ve dvou se svými partnery. Ti se na ně ale bez okolků vykašlou, když se seznámí se Sandy. Jak to holky „skousnou“? Dívejte se od 19 hodin na další epizodu Hotelu Paradise na www.hotelparadise.cz.
Blonďatá Sandy zamotá klukům hlavu
Blonďatá Sandy zamotá klukům hlavu

reklama

Od rána bude v Hotelu Paradise husto – předně proto, že se výrazný Danny rozhodl přestat s kouřením a nikotinový deficit se právě dostává ke slovu. Náladu zlepší, tedy hlavně pánům, Martinův dopis oznamující, že se celý den ponese ve znamení pánské jízdy. Takže žádné pletichaření a snování zákeřných plánů, ale jenom zábava a litry alkoholu.

To holky zůstanou samy v hotelu. I když ne tak samy. Seznámí se totiž s další novou dívkou! Blonďatá Sandy už od dětství miluje panenku Barbie a vzhledově se jí snaží přiblížit. A nutno dodat, že vcelku úspěšně. Ostatním dívkám je tak hned jasné, že Sandy bude tvrdá konkurence.

Že se jim ale to ale potvrdí hned večer, to nečekaly. Každá dle instrukcí v dopise připraví ve svém apartmánu romantickou večeři pro sebe a svého partnera… a partneři nikde! Dají přednost společnému grilování s krásnou neznámou. Děvčata to ale nakonec stejně ustojí a rozjede se pořádně divoká párty s ještě divočejšími následky!

Podívejte se na upoutávku:

Kdo se nejvíc opije a překazí tak nejvíc intrik? Dívejte se v pátek na www.hotelparadise.cz od 19 hodin na další epizodu Hotelu Paradise!

 

Které se vám líbí nejvíc?

Vybírejte nejlepší pánské tetování Hotelu Paradise!

Velké rozhodnutí bude na Lauře

Laura bude muset rozhodnout, kdo opustí Hotel Paradise. A bude to těžká volba!

Která se vám líbí nejvíc?

HLASUJTE: Která z holek v Hotelu Paradise vám přijde nejhezčí?

reklama

reklama