Parta z penzionu: Miroslav Etzler při natáčení málem zemřel vedrem v kožichu

Parta z penzionu představí oblíbené komiky v novém improvizačním formátu.
Parta z penzionu 6
Parta z penzionu 6
archiv TV Prima

reklama

Nová improvizační show s názvem Parta z penzionu vzniká ze scenáristické přípravy autorů a improvizace herců, kteří mají v penzionu každý svou přidělenou roli či dvojroli. Jedině režisér ví, jak má příběh skončit, a je na hercích, jak se v rámci svých charakterů k cíli dostanou.

Podívejte se, na exkluzivní video s medvědem:

Parta z penzionu (6) - Medvěd
Parta z penzionu (6) - Medvěd

Do penzionu přichází host s opravdu nezvyklými požadavky – majitel cirkusu v podání Miroslava Etzlera, který si přeje ubytovat svého medvěda Miloše. Parta z penzionu z toho ale nadšená není, bojí se o svůj život a medvěda ubytovat nechce. Číšník Kamil dokonce prozradí své životní trauma spojené s medvědem, ale ani to Bohouše neobměkčí.

Podívejte se, co se stalo, když do penzionu zavolal Richard Genzer:

Parta z penzionu (6) - Volá Genzer
Parta z penzionu (6) - Volá Genzer

Majitel penzionu se nechá uplatit a svůj personál přinutí všežravého obra přijmout. Medvěd Miloš je zpočátku tak přítulný, až dojde k něžnostem mezi ním a údržbářem Láďou, který se medvědovi začne dvořit v domnění, že to je uklízečka Zuzka, která se zapomněla oholit…

Podívejte se na exkluzivní video s koktací scénou:

Parta z penzionu (6) - Koktání
Parta z penzionu (6) - Koktání

Celá situace se ale rázem otočí vzhůru nohama, a to nejen proto, že se do ní po telefonu vloží sám Adolf Hitler. Číšník Kamil se stal neviditelným a na scéně se objeví Kamilů hned 40! V tomto zmatku dojde k nejhoršímu, medvěd Miloš sežral Kamila – toho jediného viditelného! Zda se ho podaří zachránit jako babičku v Červené Karkulce, uvidíte již tento čtvrtek v Partě z penzionu.

Sledujte ve čtvrtek 13. června 2019 ve 21.35 na Primě.

Partu z penzionu můžete sledovat také ONLINE

reklama

reklama