Parta z penzionu: Porod Anny Polívkové

Parta z penzionu představí oblíbené komiky v novém improvizačním formátu.
Parta z penzionu 4
Parta z penzionu 4
archiv TV Prima

Nová improvizační show s názvem Parta z penzionu vzniká ze scenáristické přípravy autorů a improvizace herců, kteří mají v penzionu každý svou přidělenou roli či dvojroli. Jedině režisér ví, jak má příběh skončit, a je na hercích, jak se v rámci svých charakterů k cíli dostanou.

Podívejte se na exkluzivní upoutávku:

Parta z penzionu (4) - upoutávka
Parta z penzionu (4) - upoutávka

Do penzionu přichází (ne)zvaný host – Jitka, žena ve vysokém stadiu těhotenství v podání Anny Polívkové. Problémem je, že pokud se jí dítě narodí v penzionu, má zde doživotně ubytování zdarma. Navíc si kuchař vzpomene, že tu s dotyčnou strávil silvestrovskou noc, přesně před devíti měsíci. Tu samou noc navíc zhřešil na silvestrovské párty i recepční. A bez hříchu během té samé noci není ani číšník. S Jitkou se dokonce za záhadných okolností setkal i provozní. Otázka, kdo z nich je otcem, nakonec není tak podstatná, protože Jitka začne rodit a personál penzionu se rázem musí proměnit ve špičkový lékařský tým. A i identita otce je nakonec odhalena…

Podívejte se na video, kde farář poprvé promluví o své atypické vadě:

Parta z penzionu (4): Intimní chvíle
Parta z penzionu (4): Intimní chvíle

Komici z oblíbené Partičky – Michal Suchánek, Igor Chmela, Richard Genzer a Michal Novotný, ke kterým se v každé epizodě připojí další herecký kolega (například Anna Polívková, Leoš Noha, Berenika Suchánková nebo Miroslav Etzler) – se v novém pořadu ocitnou v penzionu, který daleko od všech turistických atrakcí balancuje na hraně krachu.

Podívejte se exkluzivně na taneční číslo recepčního:

Parta z penzionu (4): Taneční číslo
Parta z penzionu (4): Taneční číslo

Každý z herců má v rámci penzionu svůj daný charakter, a diváci se tak mohou těšit na Michala Suchánka v roli (nejen) recepčního, Richarda Genzera jako uklízečku i kuchaře, Igora Chmelu coby (nejen) číšníka a Michala „Bohouše“ Novotného v roli akčního provozního.

Sledujte ve čtvrtek 30. května 2019 ve 21.35 na Primě.

Partu z penzionu můžete sledovat také ONLINE

reklama