Parta z penzionu: Šejk a masáže rozkroku

Parta z penzionu představí oblíbené komiky v novém improvizačním formátu.
Parta z penzionu 5
Parta z penzionu 5
archiv TV Prima

reklama

Nová improvizační show s názvem Parta z penzionu vzniká ze scenáristické přípravy autorů a improvizace herců, kteří mají v penzionu každý svou přidělenou roli či dvojroli. Jedině režisér ví, jak má příběh skončit, a je na hercích, jak se v rámci svých charakterů k cíli dostanou.

Do penzionu přijede Šejk, podívejte se na exkluzivní video:

Parta z penzionu (5): ŠEJK
Parta z penzionu (5): ŠEJK

Do penzionu přichází nezvyklý host – šejk, který by si rád tento penzion koupil, ale ještě není plně rozhodnut. Ačkoli ho recepční zpočátku podezřívá, že je sebevražedným atentátníkem, nechá se od majitele podplatit a snaží se ostatní členy personálu přesvědčit, že je to skvělý nápad prodat šejkovi penzion. 

Podívejte se, co chce recepční udělat s krucifixem?

Parta z penzionu (5): KRUCIFIX
Parta z penzionu (5): KRUCIFIX

Když recepční s kuchařem šejkovi předvádějí svou „špičkovou“ kuchyň, ukáže se, že je v tak mizerném stavu, že se dvojice musí uchýlit k nevídaným metodám přesvědčování. Z metly na těsto se tak rázem stane masážní přístroj na rozkrok, který se ale v porovnání s následnou masáží přímo rukou recepčního nedá srovnat. I přes toto působivé přesvědčování ale narazí u místního faráře Jacka, který přítomnost šejka bere jako ohrožení víry.

Podívejte se, jak recepční osahává Šejka:

Parta z penzionu (5): OSAHÁVAČKA
Parta z penzionu (5): OSAHÁVAČKA

Jak dopadne souboj křesťanství s islámem pomocí tanečního battlu? A odejde uklízečka Zuzka se šejkem do jeho harému? To uvidíte již tento čtvrtek v Partě z penzionu.

Odejde uklízečka se šejkem do jeho harému? Podívejte se na video:

Parta z penzionu (5): HARÉM
Parta z penzionu (5): HARÉM

Sledujte ve čtvrtek 6. června 2019 ve 21.35 na Primě.

Partu z penzionu můžete sledovat také ONLINE

reklama

reklama