Jakub Kohák jako host Prima Partičky už tento čtvrtek!

Premiérová Prima Partička přichází opět ve čtvrtek večer. Klasické složení Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Daniel Dangl, hudební mág Marián Čurko a Michal Bohouš Novotný tentokrát doplní snad největší komik Jakub Kohák. Bavte se!
Prima Partička Jakub Kohák
Prima Partička Jakub Kohák
archiv TV Prima

reklama

Premiérová Prima Partička startuje ve čtvrtek 4. října ve 21.35 na Primě!

SLEDUJTE PRIMA PARTIČKU ONLINE

Začneme Teleshopingem, který si střihne Richard s Michalem. Nabídku na vylepšení věcí v kuchyni nemůžete odmítnout. Hru Reklamace si hned zahraje aktuální host Jakub s Igorem. Vyreklamovat věšteckou kouli bude pro Igora opravdu oříšek. Úplně novou disciplínu Situace si vyzkoušejí všichni čtyři protagonisté. Klasické téma je: manžel se vrací ze služební cesty a doma náhodou potká manželku, souseda a psa. A budou přicházet různé okolnosti podle zadání Dana Dangla, které budou danou situaci měnit.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima Partička (5) - upoutávka

Nespokojený režisér – Jakub Kohák točí reklamu na mast na záda a má k dispozici opět všechny čtyři pány. Blázni – to je chvíle pro Richarda, který musí uhodnout činnosti a jejich spouštěče u cestujících do New Yorku v odletové hale na letišti. Když se dá noha přes nohu, je z Igora africký šaman. Zazní-li slovo „nebo“, je z Bohouše tank. Pokud se někdo zmíní o oblečení, dostane Michal zásah elektrickým proudem. Vysloví-li někdo citoslovce „hahaha“, tak se Jakub zapojí do hry jako King Kong. Takže si udělejte kávu nebo čaj a v klidu se usaďte, bude to na dlouho.

Těšte se na pořádnou porci zábavy.

Podívejte se na další díl Prima Partičky už ve čtvrtek ve 21.45!

reklama

reklama