Partička míří na Monty Pythony a na Konopiště!

Populární Partička se už 26. července předvede ve své tradiční speciální letní show v podhradí zámku Konopiště, ovšem její příznivci se jí mohou dočkat už o týden dříve, 20. července v Praze.
Partička společná
Partička společná

reklama

Ondřej Sokol, Igor Chmela, Michal Suchánek a Richard Genzer totiž společně uvedou přímý přenos posledního vystoupení legendární skupiny Monty Python z Londýna, který se bude kromě jiných světových měst od 20 hodin přenášet na plátno pražského kina Cinema City Slovanský dům.

„Na přenos Monty Pythonů se strašně těším, a beru ho i tak trochu studijně. Tohle je obrovská akce po celém světě a my sami máme s Partičkou týden po Pythonech na Konopišti každoroční největší akci podobného ražení u nás. Tak doufám, že by to pro lidi mohl být podobný zážitek,“ řekl Ondřej Sokol, který samozřejmě se všemi ostatními členy Partičky usedne i v sále a společně s diváky si poslední vystoupení skupiny komiků vychutná.

Čeští obdivovatelé a v jistém slova smyslu i následovníci britské legendy si před stříbrné plátno postaví v neděli 20. července své neodmyslitelné židle už čtvrt hodiny před zahájením přímého přenosu a předvedou svým krátkým vystoupením, jak moc mají s Monty Pythony společného. „Když je před mnoha lety dávali u nás v televizi, pamatuju si, jak jsem na jejich pořad netrpělivě čekal a jak moc jsem se těšil. To, jak dokázali během jednoho dílu předvést třeba čtyřicet lidí, mě moc bavilo, a vidím tam i určitou spojitost s tím, co děláme dnes my s Partičkou. Nás tohle taky baví nejvíc,“ dodal herec a režisér Ondřej Sokol, který dal také dohromady vtipnou video pozvánku.

 

 

A hned další sobotu 26. července máte možnost vidět oblíbenou českou partu na každoročním setkání s fanoušky na Konopišti, kde letos už potřetí vystoupí spolu s několika hosty se svou speciální "outdoorovou" show. Ta začne už v 15:00 hodin a konec je plánován kolem 23:00 hodin

particka-na-konopisti-2013
particka-na-konopisti-2013

 

Více na www.partickanavzduchu.cz.

reklama

reklama