Partičku navštíví i Lionel Messi

Partička bude trochu detektivka, trochu muzikál, ale nesmíme se zapomenout vyzpovídat. Televizi zapněte v pondělí 22. 4. ve 22.35 na Prima family.
Partička - 66. díl - Obrázek 4
Partička - 66. díl - Obrázek 4

reklama

Zvukové efekty odstartují tento díl partičky. Richard „zvučí“ Michala a Ondřej zase Igora. Americký filmař Igor si prohlíží studio a Michal mu dělá prohlídku. Pánové se do toho tak vžijí, že je druzí dva nebudou ze začátku ani schopni zvučit.

 

Tiskovka je vděčná hra, zvlášť když Igor bude hádat Lionela Messiho. K tomu není potřeba nic dodávat – prostě Igor a sport.

 

Následuje Zdvojené Alter Ego, které nás přenese do zpovědnice, kde kněz Igor (s egem Richardem) zpovídá svou ovečku Ondřeje (s vnitřním hlasem Michalem).

 

V nové hře Román má každý k dispozici jednu celou kapitolu. Název dílu zní Ondrova peněženka a jedná se o detektivku. Jak toto kriminální drama dopadne a kolik kapitol bude potřeba?

 

Rockový muzikál Císařovy nové šaty nabízí zajímavé obsazení císař (Michal), poradce (Igor), krejčí (Ondřej) a vypravěč (Richard). Tato známá pohádka bude bezesporu hitem muzikálové sezony.

 

Nebude chybět myšlenka otce Mariána při závěrečných titulcích.

 

Váš čas patří v pondělí večer jen Partičce ve 22.35 na Prima family!

 

reklama

reklama