Prima Partička přichází s novými díly a olympijským hostem Ester Ledeckou!

Premiérová Prima Partička opět zazáří ve čtvrtek večer. Klasické složení Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Daniel Dangl, hudební mág Marián Čurko a Michal Bohouš Novotný tentokrát doplní olympijská vítězka Ester Ledecká. Bavte se!
Prima Partička (1)
Prima Partička (1)

reklama

Premiérová Prima Partička startuje ve čtvrtek 6. září ve 21.35 na Primě!

CELÉ DÍLY PRIMA PARTIČKY MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Začneme zostra mužem a ženou z publika ve hře Zvukové efekty na téma kardinál ukazuje klášter novému představenému. Dnešní díl opravdu obohatí sice mladá, ale už světová sportovní ikona – Ester Ledecká. Jak se jí bude dařit v nové disciplíně improvizace a situační komedie? Ester jako velká fanynka Partičky zná všechny hry a nebojí se ani Živých mrtvol. Dokonce bude pravidla hry vysvětlovat klukům. A jak si poradí s cestou autem do Chorvatska? Vtipnější vyhrává, ale s vtipem na nějakou aktuální politickou osobnost.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima Partička (1) - upoutávka

Čeká nás po této scénce cenzura? Otázka čeká opět i na Ester – s tématem lyžař se baví s provozovatelem vleku. A v tomto úkolu dá Ester pánům pěkně na frak. Nemůže chybět Párty, ale tentokrát hádá náš host s poradcem Richardem. Vlastně to bude soutěž mezi Ester a Geňou, kdo uhádne dříve. Ester oslaví olympijské medaile s žákem 1. B (Michal), Chuckem Norrisem (Igor) a katovým šlehem (Bohouš). Dojde i na párty tanec – poprvé ve dvojím provedení. Jak dopadne skóre Ester:Michal? Takovou Prima Partičku jste ještě nezažili!

Těšte se na pořádnou porci zábavy ve čtvrtek s Prima Partičkou ve 21.35!

reklama

reklama