Prima Partička přivítá vtipného týpka z reklamy!

Tomáše Měcháčka samozřejmě můžete znát jako divadelního a televizního herce nebo komika. Prima Partičku uvidíte ve čtvrtek ve 21.35 na Primě.
Prima Partička (12) - upoutávka

reklama

Připravte se, začíná další Prima Partička. Premiérový díl ve složení Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Daniel Dangl, hudební mág Marián Čurko a Michal Novotný doplní jako další host herec Tomáš Měcháček. Bavte se!

Prima Partičku sledujte ve čtvrtek 16. listopadu ve 21.35 na Primě!

Dnes vás čeká zbrusu nová hra Stůj, sedni, lehni, kterou zahájíme tento díl. Zúčastní se jí Michalové a Igor, kteří se musejí střídat ve třech zmiňovaných polohách, a děj se odehrává v autodílně. Příchozí host si zahraje v Ano, to je pravda – taková trošku škodolibá tisková konference s osobností. Oblíbenou skeč Pro neslyšící bude samozřejmě překládat Michal S., kterému to extrémně jde. Ve studiu bude moderátor Igor a host, pyrotechnik Richard. Následují Zvukové efekty, při kterých Suchánek pomůže Mariánovi za klávesami a téma žádost o ruku si vyzkouší Igor a Michal N. Charaktery v obálce jsou další hádací hra, kde o hádači rozhodl osud prostřednictvím losování obálek, a ano, náhoda rozhodla, že role extrémně milého moderátora se ujme Richard. Igor bude pornohvězda z Matfyzu, Tomáš se stane leteckým dispečerem-narkomanem a na Michala S. čeká ztvárnění nadrženého zahradníka. Bude to dlouhé hádání? Zakončíme Jedním slovem s tématem od diváků – přepadení taxikáře v taxíku.

Těšte se, kdo přijde příště!

Tomáš Měcháček
Tomáš Měcháček

reklama

reklama