Prima Partička se bude učit česky se zpěvačkou Tonyou Graves

Další zábavná Prima Partička je tady. Premiérový díl ve složení Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Daniel Dangl, hudební mág Marián Čurko a Michal Novotný doplní VIP žena – zpěvačka Tonya Graves. Bavte se!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima Partička (14) - upoutávka

reklama

Prima Partičku sledujte ve čtvrtek 30. listopadu ve 21.35 na Primě!

Na úvod si dáme Detektor lži. Zvonek bude dělat Michal. A Richard s Michalem N. si dají setkání prezidenta s premiérem. Kvůli dnešnímu hostovi bude muset Dan mluvit česky, protože Tonya slovensky nerozumí. Ruce si Tonya vyzkouší s Igorem a tématem bude, jak nejrychleji postavit v zimě sněhuláka. Hrdinové začnou s Rumcajsem, který je nešťastný, protože mu Manka nasadila parohy, a tak si pozve Reinharda Heydricha. Dále se objeví Krakonoš a Jan Ámos Komenský. Ve hře Reklamace bude muset Michal N. uhádnout, že Richardovi vrací pozoun. Přepadení pošty z Ptačí perspektivy si opravdu užijete. Zakončíme písní na jedno slovo o pražské zoo, samozřejmě s Tonyou, a doprovodí ji Richard s Igorem.

Těšte se, kdo přijde příště!

Prima Partičku uvidíte ve čtvrtek ve 21.35 na Primě!

Tonya Graves
Tonya Graves

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!