Prima Partička se dnes vrací na televizní obrazovky!

Vrací se zábavná show Partička, ale v novém kabátě. Už tento týden se rozjíždí premiérové díly osvědčené Partičky ve složení Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Daniel Dangl a hudební mág Marián Čurko. Prima Partičku uvidíte každý čtvrtek ve 21.35.
Prima Partička (1) - upoutávka

reklama

 Pětici budou doplňovat další komedianti, např. Jakub Kohák nebo Michal Novotný. Čeká vás také řada VIP hostů z řad herců, zpěváků a sportovců. Nebude chybět spousta zábavných scének a historek a možná přijde ještě někdo další… Od 31. 8. každý čtvrtek na Primě.

Prima Partička (1) 5
Prima Partička (1) 5

Prima Partičku sledujte ve čtvrtek 31. srpna ve 21.35 na Primě!

Hned v prvním dílu se jako VIP host objeví herečka Táňa Vilhelmová. Jednou z novinek právě je, že členové Partičky budou muset nejprve uhádnout, jaký host za nimi přišel. Ovšem nebude to jen tak. Na uhádnutí hosta mají 8 pokusů, po kterých bude za každou další chybu následovat fyzický trest, který provede záhadný generál Péťa. Poté se bude dotyčná osobnost zapojovat buď přímo do jednotlivých her, nebo alespoň vymýšlením námětů a určováním, kdo bude hrát.

Prima Partička (1) 4
Prima Partička (1) 4

Další novinkou bude, že i diváci v sále se budou prostřednictvím online hlasování zapojovat přímo do určování úkolů a navrhování témat. Z her vás čeká Reklamace, Nálady, Dabing a nebude chybět Párty. Koho si diváci asi vyberou za hádače? A kdo bude hrát taťku Šmoulu nebo lachtana?

Hosty v některém z dalších dílů budou např. Iva Pazderková nebo Karel Voříšek. Takže se máte každý čtvrtek na co těšit.

reklama

reklama