Prima Partička se předvede s osobitým Lukášem Langmajerem!

Prima Partička se opět chystá na návštěvu k vám domů. Tradiční složení Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Daniel Dangl, hudební mág Marián Čurko a Michal Novotný tentokrát doplní herec Lukáš Langmajer. Bavte se!
Partička v akci
Partička v akci

reklama

Premiérová Prima Partička startuje ve čtvrtek 5. dubna ve 21.35 na Primě!

Nejdříve pobavíme aktéry Partičky jejich stylizacemi do známých osobností a pak se vrhneme na hry. To nejhorší, co se může stát o svatební noci nebo co by se mohlo stát při požáru, nám prozradí všichni protagonisté. Překlad si vyzkouší Lukáš Langmajer, kterému z maďarštiny bude tlumočit Igor. Přednášet bude maďarský sběrač kokosových ořechů, který tvrdí, že otevření kokosu má blahodárný účinek na paměť žen. Jeden neví – Michal bude vymítač ďábla, ale nebude o tom vědět. Ostatní ztvární doprovod exorcisty, oběť ďábla, souseda oběti a rodiče.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima Partička (10) - upoutávka

Podaří se Suchánkovi tento těžký úkol? Charaktery v obálce bude moderovat Richard se sklony ke klaunství – podaří se mu odhalit v Igorovi sexuchtivého pyrotechnika, v Bohoušovi metrosexuální babičku, v Lukášovi teplého vikingského válečníka a v Michalovi schizofrenního lovce perlorodek? Ve hře Pro neslyšící tentokrát bude moderátorem dnešní host a pozve si odborníka na fotbalovou strategii brankářů z východní Evropy Igora. A jako je Richard přeborník na Párty, je skvělým tlumočníkem do znakového jazyka Michal, a tak tomu bude i dneska.

Těšte se, kdo přijde příště!

Prima Partičku můžete sledovat na Primě ve čtvrtek ve 21.35!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!