Prima partička se spojí s blbou blondýnou a Jakubem Kohákem!

Prima Partička se spojí s Ivou Pazderkovou a Jakubem Kohákem. Jak to bude vypadat? Počkejte si na čtvrteční večer na Primě ve 21.35!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima Partička (2) - upoutávka

reklama

Prima Partička se vám opět chystá polechtat bránice. Premiérový díl ve složení Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Daniel Dangl a hudební mág Marián Čurko doplní tentokrát Jakub Kohák a Iva Pazderková. Nebude chybět samozřejmě spousta zábavných scének a rozmanitých úkolů.

Prima Partičku sledujte ve čtvrtek 7. září ve 21.35 na Primě!

Kolik ran od generála Péti schytají pánové, než uhádnou dnešního hosta – Ivu Pazderkovou? Hru Stop si zahrají všichni, včetně Ivy. Novinkově vás čeká Záměna písmen, kde Richard pravidla bude jen těžko chápat. Tento úkol s tématem pitevna bude nesmírně zábavný. Diváci tentokrát vyberou, koho budou hádat ve hře Párty. Iva zvolí tradičního hadače Richarda; a čím ho kolegové zmatou?

Prima Partička (2) 2
Prima Partička (2) 2

Hosty v některém z dalších dílů budou např. Vojta Dyk, Václav Vydra nebo Karel Voříšek. Takže se máte každý čtvrtek na co těšit!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!