Prima Partička se ukáže s hercem Jakubem Žáčkem!

Další premiérová Prima Partička je tady. Tradiční složení Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Daniel Dangl, hudební mág Marián Čurko a Michal Novotný doplní herec Jakub Žáček. Bavte se!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima Partička (2) - upoutávka

reklama

Premiérová Prima Partička startuje ve čtvrtek 8. února ve 21.35 na Primě!

Dva v tom začnou všichni čtyři v tradičním složení – Richard s „Bohoušem“ a Michal s Igorem s tématem zákazník si kupuje dovolenou do Jordánska. Čeká nás Překlad, při kterém norský rybář loví delfíny na gumové medvídky, norsky mluví Jakub Žáček. Vypravěči – farář (Igor) zpovídá svoji ovečku (Michal).

Partička v akci
Partička v akci

Výrobkem roku se stane pečené kuře, příklepová vrtačka, nebo prezervativ? Stůj, sedni, lehni je novější hra, která se bude odehrávat na operačním sále. Oblíbená Párty je doménou Richarda, který si na návštěvu pozve varlata, homosexuálního divočáka a komparzistu. To bude mejdan!

Těšte se, kdo přijde příště!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!