Prima Partička si zakouzlí s profesionálním kouzelníkem!

Prima Partička improvizuje tradičně ve čtvrtek večer. Klasické složení Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Daniel Dangl, hudební mág Marián Čurko a Michal Novotný tentokrát doplní herec a kouzelník Roman Štabrňák. Bavte se!
Prima Partička v akci
Prima Partička v akci

reklama

Premiérová Prima Partička startuje ve čtvrtek 19. dubna ve 21.35 na Primě!

Čeká nás Záměna písmen, kterou začne Igor s Michalem a měnit budou P za S v baru na téma pán si přijde vyměnit plynovou bombu. Host Roman Štabrňák nám ukáže, jak se kouzlí. Hru Hrdinové odstartuje Bohouš (Michal Novotný) jako Večerníček. Na pomoc s prasklým řetězem kola si pozve Boba a Bobka, Yettiho, Gustava Husáka a Malou čarodějnici. Další budou Zvukové efekty za účasti dvou diváků. Musí nazvučit Igora s Richardem v příběhu, kdy do moravského sklípku přijede na ochutnávku pán z Prahy. Poezie přinese ódu na Richarda, do které se zapojí i Roman.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima Partička (12) - upoutávka

Co se o Richardovi dozvíme? Televizní a filmové žánry představí Bohouš s Romanem jako pacient u zubaře. Kolik se jim podaří vymyslet názvů a zapojit je vtipně do děje? Vyvrcholíme Párty, která se bude konat u Richarda. Na návštěvu dorazí nesouvislá věta, zub moudrosti a drzá lázeňská veverka. Jak si pánové rozdělí tyto zákeřné hosty? Dnešní partičkovská jízda bude opravdu prima.

Podívejte se na ukázky, které máme exkluzivně už teď:

SUCHOŠOVO KOUZLO

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA PRO ODVÁŽNÉ

Těšte se, kdo přijde příště!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!