Prima Partička zahájí večer se slovenským hercem!

S Prima Partičkou si dokonce oprášíte i slovenštinu! K partě komediantů se přidá slovenský herec Lukáš Latinák. Co uvidíte ve čtvrtek ve 21.35 na Primě?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima Partička (10) - upoutávka

reklama

Prima Partička vás opět rozrajcuje. Premiérový díl ve složení Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Daniel Dangl, hudební mág Marián Čurko a Michal Novotný doplní jako VIP host slovenský herec Lukáš Latinák. Bavte se!

Prima Partičku sledujte ve čtvrtek 2. listopadu ve 21.35 na Primě!

Tentokrát nezačneme s generálem Péťou, to ale neznamená, že se v průběhu večera neobjeví. Dnešní host bude převlečen za Shreka a pánové ho budou muset uhádnout prostřednictvím hry 5-3-2-1, kdy každý má jen určitý počet slov, které může použít ke kladení otázek. Ve hře Regionální televize si hned zahraje i Lukáš jako těhotný sportovní komentátor, „normální“ moderátorskou dvojicí bude Richard s Michalem N., Michal S. bude hlásit počasí, přestože mu zbývá jen pár dní života.

Lukáš Latinák
Lukáš Latinák

Televizní a filmové názvy se budou odehrávat v kadeřnictví, kam se Jaromír Jágr (Richard) přijde po skončení kariéry ostříhat ke gay kadeřníkovi (Igor). Bude pokračovat Vyznání lásky – z hlediště přijde dáma a všichni protagonisté jí budou vyznávat náklonnost básní. Abeceda dá zabrat všem, protože když někdo udělá chybu, tak ho ve svém jazyce seřve generál Péťa. Ve hře Blázni bude zjišťovat nemoci i spouštěče nejlepší hádač Richard. Co nastartuje orgasmus, hajzlbábu a tanečnici u tyče?

Těšte se, kdo přijde příště!

reklama

reklama