Prima Partička zazáří s Mahulenou Bočanovou

Premiérová Prima Partička vás chce opět pobavit. Tradiční složení Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Daniel Dangl, hudební mág Marián Čurko a Michal Novotný tentokrát doplní herečka Mahulena Bočanová. Bavte se!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima Partička (4) - upoutávka

reklama

Premiérová Prima Partička startuje ve čtvrtek 22. února ve 21.35 na Primě!

Začneme Reklamací a Richard přijde do obchodu reklamovat gilotinu. Jenže narazí na homosexuálního vedoucího prodejny i jeho asistenta. Jak se s tím popere? Dále nás čeká hra Ruce – Mahulena s Igorem na téma egyptský archeolog objevil, jak se stavěla Cheopsova pyramida. Zvukové efekty nás provedou prodejem českého pivovaru německému majiteli. Interview čeká na Mahulenu Bočanovou jako novinářku a bude spolu s ostatními mást Michala Suchánka, který představuje Spejbla.

Mahulena Bočanová se zúčastní Prima Partičky
Mahulena Bočanová se zúčastní Prima Partičky

Záměna písmen – měníme M za Z, kde kadeřník Michal Novotný stříhá zákazníka Igora. Pro neslyšící je překladatelská parketa Suchánka. Ředitelka kulturního centra Mahulena přijme pozvání do studia. Bude to nejen překladatelská jízda.

Těšte se, kdo přijde příště!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!