Prima Partičku navštíví Alexandr Minajev!

Pojďte se bavit s premiérovou Prima Partičkou. Tradiční složení Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Daniel Dangl, hudební mág Marián Čurko a Michal Novotný tentokrát doplní herec Alexandr Minajev. Bavte se!
Herec Alexandr Minajev se objeví v Partičce
Herec Alexandr Minajev se objeví v Partičce

reklama

Premiérová Prima Partička startuje ve čtvrtek 1. března ve 21.35 na Primě!

Dnes nás čeká nejprve hra Otázky, kterou začne Igor s Richardem na téma setkání ředitele školy a rodiče žáka. Divadelní dabing si hned vyzkouší i host Saša Minajev, který si vybere, aby ho daboval Igor. Téma bude, jak se dva muži potkají v lese.

Upoutávka prozradí více:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima Partička (5) - upoutávka

Čelovka čeká na Igora s Richardem, kteří ztvární Hitlera a Žižku. Blázni – hádat bude Richard, ale bude soupeřit v rychlosti uhádnutí s Michalem Novotným. Co spustí nálet, chůvu a prodejce na farmářském trhu? To bude hodně dlouhé hádání. Ale ještě stihneme Jedno slovo – příběh, kdy pan Jiří z Prahy 5 šel na hrob své matky do Prahy 8 a tam zjistil něco divného.

Jak zapadne Alexandr Minajev do Partičky?
Jak zapadne Alexandr Minajev do Partičky?

Těšte se, kdo přijde příště!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!