Za Prima Partičkou přijde Vojta Dyk! Jak tohle dopadne?

Prima Partička pokračuje na Primě reprízami dílů s oblíbenými hosty.Tento týden se spojí s Vojtou Dykem. Jak to bude vypadat? Počkejte si na čtvrteční večer na Primě ve 21.30!
Prima Partička (4) 1
Prima Partička (4) 1

reklama

Prima Partička vás opět nenechá v klidu. Díl ve složení Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Daniel Dangl, hudební mág Marián Čurko a Jakub Kohák doplní VIP host – Vojta Dyk.

Podívejte se na exkluzivní upoutávku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima Partička 2017 (4) - upoutávka

Jak se posunou tresty generála Péti a s jakou vychytávkou přijde Michal Suchánek? Čeká nás hodně disciplín – Dva v tom budou pořádná mela a Nespokojený režisér se ujme natáčení bizarní reklamy. Nebudou chybět partičkovské hity Dabing, kde se v ukázce bude mluvit za Dyka a Vilhelmovou. A samozřejmě legendární Párty – kdo hádá, nemusíme ani zdůrazňovat, ale jak se s rolí vykrouceného klíštěte vypořádá Vojta Dyk? Neméně těžký úkol bude ztvárnění autobusové zastávky a komínu z Titaniku. 

Prima Partičku sledujte ve čtvrtek 11. června ve 21.30 na Primě!

Těšte se, kdo přijde příště.

reklama

reklama