Pusťte si celý 3. díl Poldy na webu Prima PLAY

Michal s Andrejem vyřešili další případ. Zdravotní sestra Lucie Benetková byla uškrcena. Vyšetřovatelé zjistili, že se třicetiletá žena se zvláštním zaujetím starala o pacienty, kteří se stali oběťmi domácího násilí: ženy, děti i seniory... Celý díl si teď můžete přehrát online hned v úvodu.
Spolupráce jim sluší. I když to tak zatím ani jeden z nich nevnímá.
Spolupráce jim sluší. I když to tak zatím ani jeden z nich nevnímá.
archiv FTV Prima

reklama

Při mnoha příležitostech mělo osobní vyšetřování zavražděné sestřičky za následek, že se daného případu domácího násilí ujala policie, bylo vzneseno obvinění a pachatel skončil za mřížemi.

Na webu Prima PLAY si můžete dále přehrát i nej scény z jednotlivých dílů.

Co ještě odhalil třetí díl? Naši dva detektivové si začínají rozumět, což při jejich seznámení vypadalo jako nemožné. Jak se noří do případu hlouběji, narazí na manžele Šmídovy.

Pátrání ukazuje hned na osm podezřelých

Manžel Kristýny Šmídové pracoval mnoho let v hudebním zábavním průmyslu jako známý DJ. Zdá se také, že svou ženu pravidelně bije, což v minulosti způsobilo konflikt mezi ním a zdravotní sestrou Benetkovou. Teď se stává podezřelým z její vraždy.

Nicméně vedoucí lékař v nemocnici, ačkoli ženatý, měl podle všeho s obětí vraždy milostný poměr – a tak naši detektivové obracejí pozornost na něj.

Polda také nezapomněl, že má výročí svatby. A chystá se ho se svojí ženou také řádně oslavit. Přijme jeho pozvání na večeři. Jak víme, už pár let žije s Michalovým kolegou Mrázkem.

Podívejte se v galerii fotek, který ze slavných herců v premiérovém dílu Poldy hrál.

[[nid:]]

Poldu čeká také další sezení s paní psycholožkou. Připomeňte si, jak jim to spolu "klape":

V kanceláři to mezi oběma kolikrát nepřehlédnutelně jiskří.

VIDEO Svede sexy Kolesárová Matáska? "Polda je strašně zajímavý člověk," říká tajemně

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!