Pusťte si premiérový díl krimiseriálu Polda online na Prima PLAY

Pokud jste probuzení Michala Břízy a jeho první případ nestihli sledovat v televizi, můžete si ho v klidu pustit na webu Prima PLAY hned v úvodu. Polda se probouzí z kómatu. Po dvaceti letech na přístrojích. Chlapík ze staré školy se vrací jako superpolda a nestačí se divit, co všechno je jinak.
Polda a Andrej. Jejich rozhovory jsou zdrojem řady vtipných hlášek.
Polda a Andrej. Jejich rozhovory jsou zdrojem řady vtipných hlášek.
archiv FTV Prima

Chlapík ze staré školy se vrací do života jako superpolda a nestačí se divit, co všechno je jinak. A divit se začíná i jeho okolí.

Komisař Michal Bříza (45) byl při zásahu proti ruskojazyčné mafii postřelen do hlavy. Následkem zranění upadl do kómatu, aby se o dvacet let později probudil v budoucnosti plné novinek.

Vystřižené scény a bonusy ze seriálu Polda najdete na webu ZDE

Polda má dvacetiletou dceru (Elizaveta Maximová), manželka (Lenka Vlasáková) ho opustila po pěti letech, které strávila marným čekáním na zázrak u jeho nemocničního lůžka. Více o hereckém obsazení a kdo je kdo v Poldovi najdete TADY,

Pusťte si na dalším videu reportáž o Poldovi z TopStaru:

TOP STAR 23.10.2016 - Polda

 

Polda svůj nový život začíná probuzením

Hned poldův první případ nás vrací do minulosti.

Ve Vltavě poblíž pražského Mánesa je nalezeno tělo muže patřící nedávno propuštěnému pachateli, který byl za vraždu osmiletého chlapce odsouzen k patnácti letům odnětí svobody.

Hlavním podezřelým se okamžitě stává Jiří Bláha, otec tehdy zavražděného dítěte, který má mnoho důvodů na pomstu a málo průkazné alibi.

V době vraždy prý se svým společníkem zpracovával účetní podklady pro daňové přiznání jejich podniku, malého fitness centra, které v devadesátých letech začínalo jako boxerský klub, kam vyšetřovatel Michal Bříza ještě před svým úrazem chodíval na tréninky vedené profesionálem Rosťou Mrázkem.

Poldovy hlášky vás pobaví

„Takže z Rockyho se stal za dvacet let účetní?,“ dobírá si Michal Bříza kamaráda, který na rozdíl od bývalého žáka, který se dvacet let válel v nemocniční posteli, o poznání ztloustnul.

„Podnikání škodí zdraví,“ zapaluje si Michal cigaretu uprostřed rotopedů, na kterých se potí návštěvníci posilovny. Michalův mladší kolega Andrej samozřejmě nechápe, odkud se ti dva můžou znát, ale brzo usoudí, že to bude z let ještě před jeho narozením a do rozhovoru se dospělým raději neplete.

Ještě týž večer si oba staří známí z „devadesátek“ dávají sentimentální sérii piv v hospodě za rohem. Michal vypráví o dceři (Elizaveta Maximová), kterou naposledy viděl v porodnici a dnes jí musí být přes dvacet let, o tom, že jeho bývalá žije se soudním lékařem (Jiří Vyorálek) a že jediné, co mu ze starého života zůstalo je staré, ale spolehlivé auto.

Další díl nového detektivního seriálu Polda sledujte zase v neděli ve 20.15 na Primě

Zde upoutávka na 2. premiérový díl Poldy:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama