Nečekaná proměna! Víte, jak vypadali slavní herci před více jak deseti lety?

Policajti z centra. V hlavních rolích tří detektivů oblíbeného krimiseriálu pravidelně vídáte známé herce z primáckých seriálů – Filipa Blažka, Romana Zacha a Davida Matáska. Seriál se natáčel více než před deseti lety, podívejte se, jak se za tu dobu trojice detektivů proměnila. Bez mužných vousů vypadají jako mladíčci.
Jak se změnil David Matásek, kterého můžete znát z Poldy?
Jak se změnil David Matásek, kterého můžete znát z Poldy?
archiv FTV Prima

reklama

Ústřední postavou seriálu je inspektor Tomáš Vlček (Filip Blažek), trochu zbrklý a impulzivní třicátník, kterého kvůli soustavným záletům vyhodila žena. Co o své roli prozradil?

„Je to splněný klučičí sen. Jako malí jsme si hráli na policajty a zloděje a teď je to skoro doopravdy, a ještě nás za to platí (smích). Je to samozřejmě náročný, ale současně úžasný, že si díky herectví můžu vyzkoušet tolik profesí. Jen toho bylo v poslední době hodně, takže jsem utahanej. Ale mám práci, která mě baví a je pestrá, protože jsem měl možnost si za ty roky zahrát kromě televize taky na velkých i malých scénách předních pražských divadel. A to je super!“ směje se Blažek.

 

Podívejte se na televizní upoutávku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policajti z centra (1) - upoutávka

Vlčkův kolega Carlos (Roman Zach) žije s jeho bývalou ženou Marikou a jeho synem Martinem, což je důvodem k neustálým sporům a vyostřené rivalitě mezi kolegy, zvláště když se Vlčkův syn zaplete sám do nezákonné činnosti. A to ne jednou.

Třetí v partě, David Matásek, na Primě exceluje také v seriálu Polda. Role policisty ho moc baví. „Kvůli roli Poldy jsem asi po patnácti letech odhodil kravatu, nechal si narůst vousy. Od různých nažehlených rozumbradů, které jsem hrál, jsem teď lehce testosteronový chlapík, který snad i smrdí,“ směje se Matásek.

Policajty z centra sledujte v úterý ve 21.35 na Primě!

reklama

reklama