Agresor napadl členy rychlé záchranné služby!

Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nenapravitelný agresor - Policie v akci

reklama

Policejní hlídka je přivolána k šarvátce zetě a tchána. Zraněný zeť pod vlivem alkoholu se před příjezdem Policie dostane do potyčky s RZS, která je také přivolána na místo. Policie při příjezdu nachází záchranáře schované v sanitce, do které kope mladý muž a sprostě pokřikuje. Jakmile muž spatří policejní hlídku, obrátí svůj hněv na ni. Je ale opilý a policisté ho rychle zneškodní. 

Nenapravitelný agresor - Policie v akci
Autor: archiv TV Prima Nenapravitelný agresor - Policie v akci

Záchranáři pak policistům popíšou, co se na místě odehrálo: Do jednoho z bytů v přilehlém domě přijeli k pacientovi se zraněním hlavy, které utrpěl při potyčce s tchánem. Mladý muž po příjezdu RZS postupně kladl větší a větší odpor, očividně byl pod vlivem alkoholu a nakonec začal být tak agresivní a záchranáře napadat, že se museli schovat v sanitním voze, aby zabránili dalšímu útoku. 
Po příjezdu policie a zpacifikování agresora vychází před dům tchán a opilcova manželka, situace se vysvětluje. Celé události předcházela rodinná rozepře, při které jednadvacetiletý muž pod vlivem alkoholu fyzicky napadnul svého tchána. Záchranáře i Policii přivolala dcera staršího muže, která je zároveň manželkou agresora.

Dívejte se ve čtvrtek 14. prosince v 16.50 na Primě!

reklama

reklama