Chlapec ukradl bratrovi kolo!

Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe.
Ukradené kolo - Policie v akci

V pozdním nedělním odpoledni přijímá policie hovor otce rodiny, který ohlašuje krádež nového synova kola z garáže. Na hlídku před domem čeká otec se dvěma svými syny a ukazují policistům zničený zámek. Mladší syn ani otec si ničeho podezřelého v noci nevšimli, starší ale tvrdí, že sice slyšel z garáže divné zvuky, ale myslel si, že je dělá nějaké zvíře. On byl ještě vzhůru – hrál hry na počítači. Mladší z kluků tomu ale moc nevěří, ví, že bratr má při hraní vždy na uších sluchátka, a tak nemohl nic slyšet, navíc, garáž je na úplně druhé straně domu.

Ukradené kolo - Policie v akci
Ukradené kolo - Policie v akci
archiv TV Prima

Starší bratr vypadá najednou nervózně, zrudne a dívá se do země. Do této situace přijíždí otec jeho spolužáka, který se prý dozvěděl, že jeho syn od staršího z bratrů koupil za 1000 korun kolo. Přijel ho proto vrátit a žádá své peníze zpět. K překvapení otce obou kluků, starší syn skutečně požadovaný obnos má a vrací jej otci svého spolužáka. Jak pak kluk policistům vysvětlí, krádež kola nafingoval, protože kolo také chtěl, ale otec jej koupil mladšímu bratrovi, kterého má prý raději.

Dívejte se v úterý 14. listopadu v 16.50 na Primě!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama