Chlapec ukradl bratrovi kolo!

REPRÍZA Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe.
Ukradené kolo - Policie v akci

V pozdním nedělním odpoledni přijímá policie hovor otce rodiny, který ohlašuje krádež nového synova kola z garáže. Na hlídku před domem čeká otec se dvěma svými syny a ukazují policistům zničený zámek. Mladší syn ani otec si ničeho podezřelého v noci nevšimli, starší ale tvrdí, že sice slyšel z garáže divné zvuky, ale myslel si, že je dělá nějaké zvíře. On byl ještě vzhůru – hrál hry na počítači. Mladší z kluků tomu ale moc nevěří, ví, že bratr má při hraní vždy na uších sluchátka, a tak nemohl nic slyšet, navíc, garáž je na úplně druhé straně domu.

Ukradené kolo - Policie v akci
Ukradené kolo - Policie v akci
archiv TV Prima

Starší bratr vypadá najednou nervózně, zrudne a dívá se do země. Do této situace přijíždí otec jeho spolužáka, který se prý dozvěděl, že jeho syn od staršího z bratrů koupil za 1000 korun kolo. Přijel ho proto vrátit a žádá své peníze zpět. K překvapení otce obou kluků, starší syn skutečně požadovaný obnos má a vrací jej otci svého spolužáka. Jak pak kluk policistům vysvětlí, krádež kola nafingoval, protože kolo také chtěl, ale otec jej koupil mladšímu bratrovi, kterého má prý raději.

Dívejte se ve středu 10. ledna v 16.50 na Primě!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama