Čí je to dítě?

Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe.
Opilá řidička – Policie v akci

Hlídka zastavuje podezřele jedoucí auto. Řidička (28) však není schopná odpovídat na jejich dotazy a zmateně hledá dokumenty po kapsách. Je evidentní, že před jízdou pila alkohol. Co je však více podezřelé, že má na zadním sedadle právě se probouzející dítě (3), o kterém nic neví. Rychlým vyšetřováním situace policisté zjistí, že mladá žena vůz odcizila v nedalekém baru, jejich cesta proto vede přímo tam.

Ukradla mi dítě

Ukradla mi dítě – Policie v akci
Ukradla mi dítě – Policie v akci

Mezitím právě v baru svou kávu dopíjí matka dítěte (26). Když si všimne, že zmizel její kabát i s klíči od auta, celá vyděšená volá na policejní linku s oznámením, že jí někdo ukradl auto i s dítětem! Obě mladé ženy budou tak mít příslušníkům mnoho co vysvětlovat. Jak se stalo, že matka nechala dítě samotné v autě a proč žena, která požila alkohol, sedla za volant? Obejde se vysvětlování a komunikace s policisty bez hádek? Nebo bude potřeba zasáhnout? 

Dívejte se ve čtvrtek 12. října v 16.50 na Primě!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama