Do hospody se dobývá muž ozbrojený kladivem!

Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ilegální hazard - Policie v akci

reklama

Majitel hospody zavolá policii, protože se do ní dobývá muž ozbrojený kladivem. Muž tvrdí, že mu hospodský vzal hodinky, protože neměl na zaplacení. Jenže hodinky mají mnohem vyšší cenu, než je účet v hospodě. On tak prý byl sprostě okraden. Majitel podniku se hájí, hodinky si prý chtěl ponechat jako zástavu do doby, než host zaplatí. Policisté mají celou dobu dojem, že mezi muži šlo o něco jiného, než je neuhrazený účet, a že jde možná o dluhy z hazardu.

Ilegální hazard - Policie v akci
Autor: archiv TV Prima Ilegální hazard - Policie v akci

Zadržený muž se nakonec raději rozhodne s policií spolupracovat a dovede je do sklepa. Tam také najdou tajnou místnost pro hazardní karetní hry s hromadou peněz na stole a několika dalšími muži kolem. Jeden z nich se pokusí utéct, je ale zadržen, stejně jako ostatní účastníci nelegálního hazardu. Strážníci zabaví i peníze. Všechny zadržené, včetně majitele hospody, čeká vyšetřování kvůli nepovolenému provozování hazardních her. 

Dívejte se v úterý 31. října v 16.50 na Primě!

reklama

reklama