Falešný vnuk chtěl okrást seniora!

REPRÍZA Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci (36) - upoutávka

reklama

Policie je zavolána Blankou (51), která má podezření, že se někdo snaží podvést jejího otce a okrást ho o peníze. Před pár minutami se jí totiž po telefonu ptal, jestli už je její syn Patrik (19) na cestě za ním a že na něj s připravenými penězi čeká. Ta však o ničem neví a syn, který je právě vedle ní doma tvrdí, že žádné peníze po dědovi nechtěl.


Policisté se proto ihned vydávají na místo a opravdu zde nacházejí Martina (73) hovořícího s mladým mužem (21). Když přijdou blíže, všimnou si, že senior s někým telefonuje. Mladík vysvětluje, že byl vnukem tohoto pána požádán, aby se s ním sešel. Jsou prý dobří přátelé a snaží se Patrikovi pomoct. Je velmi přesvědčivý. Martin popisuje, jak mu ráno zavolal vnuk a svěřil se mu, že by potřeboval peníze. Jel tedy do banky a veškeré úspory vyzvedl, aby mu je mohl večer předat na domluveném místě.


Policie přebírá od Martina mobil. Prý je to Patrik osobně a potvrzuje, že sem opravdu svého přítele Vojtu poslal.


Do toho však přichází Blanka s Patrikem. Ten okamžitě poznává svého známého z fotbalu a nechápavě se ptá, co tady dělá. Vvyjde najevo, že Karel společně s jiným svým fotbalovým spoluhráčem sehrál na seniora, o kterém věděli, že má peníze, lest, při které od něj málem získali 380 000 korun. Pachatelům hrozí až 8 let odnětí

Dívejte se v pondělí 15. ledna v 16.50 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!